Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

pią

26

kwi

2024

Klasyfikacja końcowa TLH sezonu 2023/24 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Natalia Konicz   
piątek, 26 kwietnia 2024 21:16

Klasyfikacja końcowa Trójmiejskiej Ligi Hokeja sezonu 2023/24

Grupa A:
1. Goldwell Gdańsk
2. GKH Gdynia
3. Mad Dogs Sopot
4. Oliwa Hockey Team
5. Dragons Gdańsk

Grupa B:
1. GKH Fdynia II
2. Lider Hockey Team
3. Grizzlies Gdynia
4. Marvin's Fighters

 

pią

26

kwi

2024

Wyróżnienia indywidualne zawodników TLH Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Natalia Konicz   
piątek, 26 kwietnia 2024 21:00

Prezentacja najlepszych zawodników Trójmiejskiej Ligi Hokeja sezonu 2023/24.

Król strzelców:
Grupy A - Jacek Tyczyński (Mad Dogs Sopot)
Grupy B - Jan Wardzyński (Grizzlies Gdynia)

Najlepszy asystent:
Grupy A - Michał Okuniewski (Mad Dogs Sopot)
Grupy B - Jakub Krystecki (GKH II)

Poprawiony: piątek, 26 kwietnia 2024 21:10
Więcej…
 

pon

18

mar

2024

[MECZ O 1 MSC. GR. A] Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 7:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
poniedziałek, 18 marca 2024 08:04

[MECZ O 1 MSC. GR.A] Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 7:1 (3:0, 0:1, 4:0) 

1:0 (09:52) Wiktor Soliński - Oliwier Turos (Sm +1)
2:0 (16:56) Wiktor Soliński - rzut karny
3:0 (19:40) Kamil Pogorzelski - Robert Maślak
3:1 (38:05) Karol Przybyła - Michał Kłosiński - Piotr Lickiewicz (Sm +1)
4:1 (40:31) Wiktor Soliński - Robert Maślak - Grzegorz Cytawa (Sm +1)
5:1 (50:38) Wiktor Soliński - Robert Maślak
6:1 (54:49) Marek Piotrowicz - Kamil Pogorzelski - Robert Maślak (Sm +1)
7:1 (59:30) Bolesław Skokowski - Bartosz Duznikiewicz - Sławomir Turos (Sm +2)

1 miejsce i złoty medal gr. A zdobyła drużyna Goldwell Gdańsk.

Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2024 13:01
 

sob

16

mar

2024

[MECZ O 1 MSC. GR. B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 4:7 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
sobota, 16 marca 2024 19:36

[MECZ O 1 MSC. GR.B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 4:7 (1:3, 1:3, 2:1) 

0:1 (01:09) Kamil Sinkiewicz - Mikołaj Ołoś
0:2 (03:07) Piotr Leszczyński - Mikołaj Ołoś
0:3 (04:33) Mikołaj Ołoś - Piotr Leszczyński
1:3 (05:26) Jarosław Sołdyk - Michał Śmigielski
1:4 (15:40) Krzysztof Graczyk - Kasper Biegun
1:5 (17:02) Piotr Leszczyński - Jakub Krystecki - Mikołaj Ołoś
2:5 (26:16) Patryk Dolewski
2:6 (26:46) Piotr Leszczyński - Jakub Krystecki
2:6 (35:17) niewykorzystany rzut karny: Jarosław Sołdyk
3:6 (36:27) Jan Pawłowski - Jacek Frydrychowicz
3:7 (36:43) Kamil Sinkiewicz
4:7 (44:53) Patryk Dolewski - Jarosław Sołdyk

1 miejsce i złoty medal gr. B zdobyła drużyna GKH Gdynia II.

Poprawiony: sobota, 16 marca 2024 19:44
 

sob

16

mar

2024

[MECZ O 3 MSC. GR. B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 12:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
sobota, 16 marca 2024 19:10

[MECZ O 3 MSC. GR.B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 12:1 (4:0, 7:0, 1:1) 

1:0 (07:56) Jan Wardzyński - Tomasz Pietrewicz - Robert Perski
2:0 (12:41) Jan Wardzyński
3:0 (12:52) Jan Wardzyński
4:0 (14:32) Przemysław Golański - Ewa Rutkowska
5:0 (16:01) Adam Andrzejewski - Jan Wardzyński
6:0 (19:14) Jan Wardzyński - Hubert Bruggemann - Adam Andrzejewski
7:0 (23:48) Jan Wardzyński - Hubert Bruggemann - Rafał Kopczyński
8:0 (23:57) Albert Kuźmicz - Adam Andrzejewski
9:0 (27:38) Anotn Valynets - Juliusz Żebrowski
10:0 (28:06) Przemysław Golański - Rafał Kopczyński
11:0 (29:54) Jan Wardzyński - Adam Andrzejewski
12:0 (34:19) Adam Andrzejewski - Piotr Raszewski
12:1 (41:14) Bartłomiej Kułak - Grzegorz Kierznowski (Sm -1)

3 miejsce i brązowy medal gr. B zdobyła drużyna Grizzlies Gdynia.

 

pią

15

mar

2024

[MECZ O 3 MSC. GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 6:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 15 marca 2024 08:37

[MECZ O 3 MSC. GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 6:3 (1:1, 2:1, 3:1) 

1:0 (11:06) Rafał Klein - Krzysztof Suwała
1:1 (14:01) Szymon Wróbel - Przemysław Gachowski - Saveli Marozau (Sm +1)
1:2 (17:51) Przemysław Gachowski - Krzysztof Szot (Sm +1)
2:2 (25:10) Rafał Klein - Krzysztof Suwała - Michał Okuniewski
3:2 (28:06) Michał Okuniewski - Jacek Tyczyński - Marcin Okuniewski (Sm +1)
4:2 (37:26) Jacek Tyczyński - Damian Kamiński - Tomasz Witkowski (Sm +1)
4:3 (39:23) Cyprian Szymko - Aliaksei Bely - Szymon Wróbel
5:3 (41:49) Jacek Tyczyński - Marcin Okuniewski
5:3 (42:26) niewykorzystany rzut karny OHT - Aliaksei Bely
6:3 (44:46) Piortr Kocemba - Michał Okuniewski (pusta bramka)

3 miejsce i brązowy medal gr. A zdobyła drużyna Mad Dogs Sopot.

Poprawiony: sobota, 16 marca 2024 19:23
 

wto

12

mar

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 1:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 12 marca 2024 07:54

[1/2 PLAY-OFF GR.A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) 

0:1 (05:48) Marek Piotrowicz - Szymon Zgórski
0:2 (13:44) Kamil Oppeln-Bronikowski - Stanisław Cytawa
1:2 (35:03) Jakub Munch - Marozau Saveli (Sm +1)
1:3 (43:54) Wiktor Soliński (pusta bramka)

W serii do II wygranych: 2-1 dla Goldwell Gdańsk

Poprawiony: wtorek, 12 marca 2024 08:06
 

pią

08

mar

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. B] Grizzlies Gdynia - GKH Gdynia II 1:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 08 marca 2024 18:36

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Grizzlies Gdynia - GKH Gdynia I 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) 

1:0 (04:39) Jan Wardzyński - Artur Szulpin (Sm +1)
1:1 (09:33) Krzysztof Graczyk - Jakub Krystecki
1:2 (15:42) Tomasz Ustowski - Paweł Zaborowski
1:3 (44:01) Dariusz Gnerowicz

W serii do II wygranych: 2-0 dla GKH Gdynia II

 

czw

07

mar

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 3:7 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 07 marca 2024 19:38

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 3:7 (1:3, 0:1, 2:3) 

0:1 (05:35) Jan Pawłowski - Marcin Kusiński
1:1 (09:06) Jakub Brzoska - Marek Winczewski
1:2 (11:51) Jacek Frydrychowicz - Krzysztof Myszkiewicz - Robert Kamiński
1:3 (14:59) Krzysztof Myszkiewicz
1:4 (20:06) Mikołaj Bittner - Wojciech Peta
1:5 (31:52) Jarosław Sołdyk - Mikołaj Bittner - Rober Kamiński
1:6 (33:13) Marcin Kusiński - Krzysztof Myszkiewicz
2:6 (36:16) Jakub Brzoska
3:6 (38:54) Błażej Marzec
3:7 (43:58) Jan Pawłowski - Jacek Frydrychowicz - Marcin Kusiński

W serii do II wygranych: 2-0 dla Lider Hockey Team

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2024 11:14
 

śr

06

mar

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. A] Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team 4:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 06 marca 2024 09:02

[1/2 PLAY-OFF GR.A] Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) 

1:0 (04:34) Paweł Cebela - Wiktor Adamowicz
2:0 (14:15) Jakub Ryń - Wiktor Adamowicz - Kamil Oppeln-Bronikowski
3:0 (25:07) Kamil Oppeln-Bronikowski - Piotr Cytawa - Kamil Pogorzelski
3:1 (42:15) Krzysztof Szot - Przemysław Gachowski (Sm -1)
4:1 (44:42) Paweł Cebela - Kamil Oppeln-Bronikowski (pusta bramka)

W serii do II wygranych: 1-1

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

img_6514

Losowy zawodnik

Oliwa Hockey Team
Przemysław Gachowski
Przemysław Gachowski
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Damian Kamiński (SKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Anton Valynets (GRZ)   10
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela