Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

07

lut

2023

[GR.A] Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk 1:2 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 07 lutego 2023 08:58

Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk 1:2 k. (0:0, 0:1, 1:0, k. 0:1) 

0:1 (15:29) Alexey Kuznetsov - Piotr Biały - Dzmitry
1:1 (35:03) Krzysztof Szot - Paweł Grajewski - Leszek Szczepkowski

1:2 (45:00) Dawid Kozłowski: Decydujący rzut karny

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2023 09:24
 

pią

03

lut

2023

[GR.A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 4:2 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 03 lutego 2023 09:36

Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) 

1:0 (10:23) Maciej Mindak - Damian Lipiński - Paweł Dzięgiel
2:0 (12:59) Adrian Wróbel - Maciej Mindak
2:1 (15:57) Kamil Oppeln-Bronikowski - Kamil Pogorzelski
2:2 (30:40) Kamil Oppeln-Bronikowski - Oliwier Turos
3:2 (44:13) Sergey Yurkevich
4:2 (44:59) Maciej Mindak

 

czw

02

lut

2023

KONIEC SEZONU ZASADNICZEGO GR. B Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 02 lutego 2023 10:06

TABELA GRUPY B PO SEZONIE ZASADNICZYM:

TLH B 

Pozycja   Drużyna Mecze W P Punkty Bramki Różn.
1 GRZ Grizzlies Gdynia 9 9 0 27 59:21 +38
2

LID

 Lider Hockey Team 9 4 5 12 33:39 -6
3

GKH

GKH Gdynia II 9 3 6 9 31:40 -9
4 MAR Marvins Fighters 9 2 7 6 22:44 -22


W fazie play-off (seria do II wygranych) zmierzą się następujące pary:

15.02 [środa] (1) GRIZZLIES GDYNIA - (4) MARVINS FIGHTERS

16.02 [czwartek] (2) LIDER HOCKEY TEAM - (3) GKH GDYNIA II

Rewanże tydzień później, a ewentualne III mecze na początku marca.

Mecz o III miejsce oraz wielki fnał zaplanowany jest w połowie marca.

Poprawiony: czwartek, 02 lutego 2023 10:49
 

czw

02

lut

2023

[GR.B] Marvin's Fighters - Grizzlies Gdynia 0:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 02 lutego 2023 10:01

Marvin's Fighters - Grizzlies Gdynia 0:4 (0:0, 0:4, 0:0) 

0:1 (17:54) Albert Kuźmicz - Anton Valynets
0:2 (27:28) Szymon Wróbel - Albert Kuźmicz - Krzysztof Andrzejewski
0:3 (29:01) Adam Andrzejewski - Rafał Kopczyński
0:4 (29:59) Przemysław Golański

 

śr

01

lut

2023

[GR.A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 2:3 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 01 lutego 2023 08:24

GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) 

1:0 (09:50) Jan Andrzejewski
2:0 (10:05) Mateusz Barańśki - Karol Palimeris
2:1 (24:32) Michał Żołnowski - Michał Okuniewski
2:2 (29:54) Marcin Okuniewski - Grzegorz Suwała
2:3 (38:21) Piotr Kocemba - Marcin Okuniewski

 

wto

31

sty

2023

[GR.B] GKH Gdynia II - Lider Hockey Team 7:2 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 31 stycznia 2023 08:41

GKH Gdynia II - Lider Hockey Team 7:2 (3:1, 3:0, 1:1) 

1:0 (00:09) Jakub Krystecki
1:1 (04:38) Mikołaj Bittner - Patryk Dolewski
2:1 (07:05) Mikołaj Ołoś - Mykyta Petrushka
3:1 (09:54) Kasper Biegun - Piotr Leszczyński
4:1 (22:08) Mykyta Petrushka - Jakub Krystecki
5:1 (26:56) Paweł Zaborowski
6:1 (27:55) Jakub Krystecki - Piotr Leszczyński - Bartosz Misiuta
6:2 (33:30) Wojciech Peta - Jarosław Sołdyk
7:2 (41:08) Piotr Leszczyński - Jakub Krystecki - Mikołaj Ołoś

Poprawiony: wtorek, 31 stycznia 2023 19:32
 

pią

27

sty

2023

[GR.A] Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 4:6 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 27 stycznia 2023 09:02

Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 4:6 (0:3, 2:1, 2:2) 

0:1 (01:35) Adrian Wróbel - Paweł Dzięgiel
0:2 (11:11) Alexey Kuznetsov - Damian Lipiński - Adam Wojcieszkiewicz
0:3 (14:37) Alexey Kuznetsov - Sergey Yurkevich (Sm +1)
0:4 (20:29) Damian Lipiński
1:4 (22:03) Szymon Wróbel - Grzegorz Suwała
2:4 (29:35) Jonathan Kaczmarek - Grzegorz Suwała - Szymon Wróbel (Sm +1)
2:5 (31:21) Piotr Biały - Maciej Mindak - Adrian Wróbel
2:6 (31:41) Jan Netzel - Piotr Biały
3:6 (38:21) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski - Dariusz Brucki
4:6 (38:48) Jonathan Kaczmarek - Michał Żołnowski - Piotr Malicki
 

 

śr

25

sty

2023

[GR.A] Oliwa Hockey Team - GKH Gdynia I 2:7 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 25 stycznia 2023 07:49

Oliwa Hockey Team - GKH Gdynia I 2:7 (1:1, 1:3, 0:3) 

1:0 (02:21) Andrzej Mielczarek - Przemysław Gachowski
1:1 (06:41) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła (Sm +2)
1:2 (19:57) Andrzej Mielczarek - Przemysław Gachowski
2:2 (23:15) Piotr Lickiewicz - Karol Palimeris - Konrad Kazimierczak
2:3 (25:05) Wiktor Wilewski - Karol Przybyła - Michał Kłosiński (Sm +1)
2:4 (28:12) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła
2:5 (30:35) Michał Kłosińki - Jan Andrzejewski (Sm -1)
2:6 (32:56) Wiktor Wilewski - Jan Andrzejewski - Karol Przybyła (Sm +1)
2:7 (36:56) Karol Palimeris

Poprawiony: środa, 25 stycznia 2023 07:59
 

pią

06

sty

2023

[GR.B] Grizzlies Gdynia - Lider Hockey Team 9:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 06 stycznia 2023 08:42

Grizzlies Gdynia - Lider Hockey Team 9:4 (4:1, 3:1, 2:2) 

1:0 (00:45) Adam Andrzejewski - Hubert Bruggemann
2:0 (05:16) Siarzuk Jerasevic - Anton Valynets
3:0 (07:18) Szymon Wróbel - Jan Wardzyński - Hubert Bruggemann
3:1 (07:23) Wojciech Peta - Jarosław Sołdyk
4:1 (09:56) Adam Andrzejewski - Szymon Wróbel
4:2 (17:32) Mikołaj Bittner - PAtryk Dolewski - Jarosław Sołdyk
5:2 (20:49) Szymon Wróbel - Jan Wardzyński - Ewa Rutkowska
6:2 (24:13) Adam Andrzejewski - Szymon Wróbel
7:2 (27:40) Adam Andrzejewski
7:3 (35:02) Patryk Dolewski - Jarosław Sołdyk
8:3 (39:16) Jan Wardzyński
9:3 (43:10) Rafał Kopczyński
9:4 (42:25) Krzysztof Myszkiewicz

Poprawiony: sobota, 07 stycznia 2023 12:15
 

czw

05

sty

2023

[GR.A] GKH Gdynia I - Dragons Gdańsk 4:2 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 05 stycznia 2023 09:15

GKH Gdynia I - Dragons Gdańsk 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) 

1:0 (06:32) Maciej Mindak - Dawid Kozłowski - Damian Lipiński (Sm +1)
1:1 (17:51) Piotr Leszczyński
2:1 (23:28) Bartłomiej Woźniak
3:1 (25:40) Mariusz Maćkowiak - Michał Kłosiński - Piotr Lickiewicz
4:1 (38:35) Karol Palimeris - Wiktor Wilewski
4:2 (40:21) Adrian Wróbel

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

KM-IMG_2365

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Piotr Gołoś
Piotr Gołoś
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Karol Przybyła (GKH)   17
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Anton Valynets (GRZ)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela