Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

28

lut

2023

[GR.A] Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 6:0 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 28 lutego 2023 09:05

Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) 

1:0 (08:15) Grzegorz Suwała - Gleb Opanasyuk
2:0 (18:30) Michał Okuniewski - Damian Kamiński
3:0 (24:41) Dominik Kraszewski - Gleb Opanasyuk
4:0 (37:16) Piotr Kaczmarek - Jacek Tyczyński
5:0 (41:00) Kamil Kamiński - Damian Kamiński - Michał Śmigielski
6:0 (43:32) Damian Kamiński - Michał Okuniewski
 

 

pią

24

lut

2023

[1/2 PLAY-OFF] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 8:2 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 24 lutego 2023 08:27

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 8:2 (4:1, 1:0, 3:1) 

0:1 (04:17) Kasper Biegun - Piotr Leszczyński - Mykyta Petrushka
1:1 (05:31) Krzysztof Myszkiewicz (rzut karny)
2:1 (06:33) Patryk Dolewski - Mikołaj Bittner
3:1 (10:14) Piotr Malicki
4:1 (13:30) Jarosław Sołdyk - Marcin Kusiński
5:1 (22:02) Marcin Kusiński - Piotr Malicki
6:1 (31:47) Krzysztof Myszkiewicz
7:1 (37:34) Jarosław Sołdyk (rzut karny)
7:2 (38:46) Mykyta Petrushka (Sm +1)
8:2 (42:20) Michał Śmigielski

W serii do II wygranych: 1-1

Poprawiony: wtorek, 14 marca 2023 09:21
 

czw

23

lut

2023

[1/2 PLAY-OFF] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 9:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 23 lutego 2023 08:54

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 9:4 (3:1, 4:1, 2:2) 

0:1 (01:29)  Marek Winczewski - Paweł Grzegorczyk
1:1 (02:44) Hubert Bruggemann
2:1 (09:45) Siarzuk Jerasevic - Sergey Yurkevich
3:1 (14:39) Sergey Yurkevich - Anton Valynets
4:1 (19:50) Dawid Gałek - Krzysztof Andrzejewski (Sm +1)
5:1 (22:05) Sergey Yurkevich - Ewa Rutkowska
6:1 (26:24) Tomasz Pietrewicz
6:2 (26:58) Bartłomiej Kułak - Cyprian Szymko - Damian Gachowski
7:2 (27:53) Anton Valynets - Szymon Wróbel
8:2 (37:59) Dawid Gałek - Jan Wardzyński
8:3 (38:25) Błażej Marzec
9:3 (42:07) Jan Wardzyński (Sm -1)
9:4 (43:20) Błażej Marzec (rzut karny)

W serii do II wygranych: 1-1.

Poprawiony: czwartek, 23 lutego 2023 09:07
 

śr

22

lut

2023

[GR.A] Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team 5:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 22 lutego 2023 10:01

Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team 5:4 (1:0, 3:2, 1:2) 

1:0 (02:37) Przemysław Spichalski
2:0 (16:35) Piotr Cytawa - Kamil Oppeln-Bronikowski - Oliwier Turos
3:0 (21:23) Przemysław Spichalski - Tomasz Bielas
4:0 (22:00) Kamil Pogorzelski - Kamil Oppeln-Bronikowski
4:1 (24:45) Krzysztof Szot - Tomasz Cejnóg
4:2 (27:00) Andrzej Mielczarek - Mikołaj Ryśniak - Błażej Marzec (Sm +1)
5:2 (34:26) Przemysław Spichalski - Robert Maślak
5:3 (35:05) Mikołaj Ryśniak - Krzysztof Szot - Leszek Szczepkowski
5:4 (41:54) Krzysztof Szot - Andrzej Mielczarek

 

wto

21

lut

2023

[GR.A] GKH Gdynia I - Dragons Gdańsk 9:3 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 21 lutego 2023 09:20

GKH Gdynia I - Dragons Gdańsk 9:3 (0:1, 4:1, 5:1) 

0:1 (11:56) Dawid Kozłowski - Maciej Mindak - Adrian Wróbel
0:2 (16:57) Maciej Mindak - Jakub Wysocki
1:2 (20:44) Karol Palimieris - Mariusz Maćkowiak
2:2 (24:22) Filip Bierla
3:2 (26:45) Piotr Lickiewicz - Wiktor Wilewski (Sm +1)
4:2 (26:57) Karol Palimeris - Konrad Kazimierczak
5:2 (33:21) Wojciech Stachowiak - Jakub Krystecki
6:2 (37:06) Konrad Kazimierczak - Mariusz Maćkowiak
7:2 (38:33) Piotr Lickiewicz - Jan Andrzejewski - Wiktor Wilewski
7:3 (39:30) Alexey Kuznetsov - Piotr Biały - Dzmitry Mazok
8:3 (40:59) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński
9:3 (44:25) Karol Przybyła - Michał Kłosiński - Piotr Lickiewicz

 

pią

17

lut

2023

[1/2 PLAY-OFF] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 2:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 17 lutego 2023 08:47

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 2:4 (1:3, 0:1, 1:0) 

0:1 (04:20) Mikołaj Ołoś - Michał Bochiński
0:2 (09:58) Piotr Leszczyński - Adam Rozenberg
1:2 (10:59) Mikołaj Bittner - Patryk Dolewski - Piotr Malicki
1:3 (13:25) Dariusz Gnerowicz
1:4 (16:10) Maciej Poniewierka - Paweł Zaborowski - Mikołaj Ołoś
2:4 (32:36) Robert Kamiński - Patryk Dolewski - Mikołaj Bittner

Poprawiony: wtorek, 14 marca 2023 09:21
 

czw

16

lut

2023

[1/2 PLAY-OFF] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 3:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 16 lutego 2023 09:13

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 3:4 (0:0, 3:2, 0:2) 

0:1 (15:38) Cyprian Szymko (Sm +1)
1:1 (16:19) Siarzuk Jerasevic
1:2 (20:19) Błażej Marzec - 
2:2 (29:49) Adam Andrzejewski - Krzysztof Andrzejewski
3:2 (29:58) Adam Andrzejewski
3:3 (33:39) Marek Winczewski
3:4 (34:46) Rafał Strojny - Cyprian Szymko

 

W serii do II wygranych: 1-0 dla Marvin's Fighters

Poprawiony: czwartek, 23 lutego 2023 08:54
 

śr

15

lut

2023

[GR.A] Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 6:7 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 15 lutego 2023 08:58

Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 6:7 (0:2, 1:1, 5:4)

0:1 (04:22) Piotr Grabowski
0:2 (08:32) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła
1:2 (20:12) Piotr Cytawa - Bolesław Skokowski - Robert Maślak
1:3 (29:19) Hannes Elfstrom - Korad Kazimierczak
1:4 (31:15) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński - Konrad Kazimierczak
2:4 (32:31) Kamil Oppeln-Bronikowski (Sm -1)
2:5 (35:22) Hannes Elfstrom
2:6 (36:50) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński
3:6 (37:43) Kamil Oppeln-Bronikowski - Piotr Cytawa
3:7 (38:50) Jakub Krystecki
4:7 (41:21) Kamil Oppeln-Bronikowski - Kamil Pogorzelski - Przemysław Spichalski
5:7 (44:17) Kamil Oppeln-Bronikowski - Grzegorz Cytawa (Sm +1)
6:7 (44:55) Kamil Oppeln-Bronikowski (rzut karny)

 

wto

14

lut

2023

[GR.A] Oliwa Hockey Team - Mad Dogs Sopot 1:7 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 14 lutego 2023 09:44

Oliwa Hockey Team - Mad Dogs Sopot 1:7 (0:2, 0:2, 1:3) 

0:1 (03:52) Jonathan Kaczmarek - Gleb Opanasyuk - Dariusz Brucki
0:2 (14:26) Dariusz Brucki (Sm +1)
0:3 (25:18) Michał Okuniewski - Damian Kamiński (Sm -1)
0:4 (28:11) Dominik Kraszewski
0:5 (33:10) Piotr Kocemba - Michał Okuniewski
0:6 (40:31) Jacek Tyczyński - Michał Śmigielski - Damian Kamiński
0:7 (41:04) Jonathan Kaczmarek - Marcin Okunieski - Jacek Tyczyński (Sm +1)
1:7 (41:59) Krzysztof Szot - Przemysław Gachowski

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2023 09:50
 

śr

08

lut

2023

[GR.A] Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:7 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 08 lutego 2023 09:48

Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:7 k. (1:1, 4:3, 1:2, k. 0:3)

1:0 (12:08) Joanthan Kaczmarek - Gleb Opanasyuk
1:1 (12:36) Grzegorz Cytawa - Robert Maślak
1:2 (15:10) Jarosław Skokowski - Robert Maślak (Sm +1)
2:2 (17:35) Leszek Drozd
3:2 (18:54) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
3:3 (21:56) Kamil Oppeln-Bronikowski - Jarosław Skokowski (Sm +1)
4:3 (23:55) Jonathan Kaczmarek
5:3 (25:27) Jarosław Sołdyk (Sm +1)
5:4 (26:28) Kamil Oppeln-Bronikowski - Marek Piotrowicz
5:5 (32:09) Kamil Oppeln-Bronikowski
5:6 (39:10) Kamil Oppeln-Bronikowski - Jakub Ryń
6:6 (40:20) Jonathan Kaczmarek - Dominik Kraszewski - Gleb Opanasyuk (Sm -1)


6:7 (45:00) Jarosław Skokowski - Decydujący rzut karny

Poprawiony: środa, 15 lutego 2023 08:52
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

kasia_50

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Marcin Kusiński
Marcin Kusiński
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Anton Valynets (GRZ)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela