Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

pią

19

sty

2024

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 7:2 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 19 stycznia 2024 09:46

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 7:2 (2:0,1:1, 4:1)

1:0 (01:39) Jonathan Kaczmarek - Michał Żołnowski - Kamil Kamiński (Sm +1)
2:0 (11:18) Jarosław Sołdyk - Jacek Tyczyński
3:0 (25:17) Michał Żołnowski - Jonathan Kaczmarek
3:1 (25:35) Artur Kazimierczak - Aliaksei Bely
4:1 (33:22) Jarosław Sołdyk
4:2 (40:53) Andrzej Mielczarek - Tomasz Kuklis (Sm +1)
5:2 (42:12) Damian Kamiński - Marcin Okuniewski
6:2 (43:59) Damian Kamiński (pusta bramka)
7:2 (44:10) Jonathan Kaczmarek - Michał Śmigielski

Poprawiony: sobota, 16 marca 2024 20:01
 

czw

18

sty

2024

[GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 14:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 18 stycznia 2024 09:13

[GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 14:3 (5:0, 6:1, 3:2)

1:0 (06:01) Mikołaj Ołoś
2:0 (07:07) Piotr Leszczyński - Krzysztof Graczyk
3:0 (09:19) Mikołaj Ołoś - Jakub Krystecki - Grzegorz Głogowski
4:0 (09:28) Krzysztof Graczyk - Kamil Sinkiewicz
5:0 (10:15) Tomasz Ustowski - Ivan Milovidov
6:0 (16:00) Kamil Sinkiewicz - Krzysztof Graczyk
7:0 (17:14) Mikołaj Ołoś - Jakub Krystecki
8:0 (17:40) Piotr Leszczyński
8:1 (23:12) Jan Wardzyński
9:1 (24:04) Dariusz Gnerowicz (Sm +1)
10:1 (28:56) Krzysztof Graczyk - Kasper Biegun
11:1 (29:31) Mikołaj Ołoś - Piotr Leszczyński - Jakub Krystecki
12:1 (35:31) Grzegorz Głogowski
12:2 (37:01) Leonid Eremczuk - Anton Valynets (Sm +1)
13:2 (39:42) Ivan Milovidov (Sm +1)
13:3 (40:11) Leonid Eremczuk
14:3 (41:44) Ivan Milovidov - Tomasz Ustowski

 

śr

17

sty

2024

[GR. A] Goldwell Gdańsk - Dragons Gdańsk 5:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 17 stycznia 2024 08:44

[GR. A]  Goldwell Gdańsk - Dragons Gdańsk 5:4 (1:0, 3:2, 1:2)

1:0 (03:46) Kamil Oppeln-Bronikowski - Oliwier Turos
1:1 (16:11) Adrian Wróbel - Maciej Mindak - Łukasz Kasperski
2:1 (16:22) Robert Maślak - Wiktor Soliński - Jakub Ryń
3:1 (23:47) Marek Piotrowicz - Grzegorz Cytawa - Stanisław Cytawa
4:1 (25:56) Piotr Cytawa
4:2 (29:22) Damian Lipiński - Hubert Worwa - Jan Pawłowski
4:3 (35:50) Hubert Worwa (rzut karny)
4:4 (36:51) Adam Wojcieszkiewicz - Damian Lipiński
5:4 (38:36) Wiktor Soliński - Wiktor Adamowicz

 

wto

16

sty

2024

[GR. B] Marvin's Fighters - GKH Gdynia II 1:7 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 16 stycznia 2024 08:41

[GR. B] Marvin's Fighters - GKH Gdynia II 1:7 (0:1, 0:2, 1:4)

0:1 (04:38) Maciej Poniewierka - Kamil Sinkiewicz
0:2 (18:37) Grzegorz Głogowski
0:3 (26:07) Jakub Krystecki - Michał Bochiński
0:4 (30:31) Kasper Biegun - Mikołaj Ołoś - Jakub Krystecki
1:4 (32:05) Cyprian Szymko - Bartłomiej Kułak
1:5 (34:05) Jakub Krystecki - Maciej Poniewierka (Sm +2)
1:6 (35:00) Kamil Sinkiewicz - Michał Bochiński (Sm +1)
1:7 (44:38) Mikołaj Ołoś - Kasper Biegun - Jakub Krystecki

 

pią

22

gru

2023

[GR. B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 18:0 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 22 grudnia 2023 09:54

[GR. B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 18:0 (7:0, 6:0, 5:0)

1:0 (00:17) Adam Andrzejewski - Jan Wardzyński
2:0 (00:25) Siarzuk Jerasevic - Ewa Rutkowska
3:0 (01:28) Rafał Kopczyński
4:0 (03:18) Jan Wardzyński - Adam Andrzejewski
5:0 (03:53) Artur Szulpin
6:0 (06:24) Siarzuk Jerasevic - Anton Valynets - Hubert Bruggemann (Sm +1)
7:0 (10:08) Juliusz Żebrowski - Rafał Kopczyński
8:0 (19:48) Adam Andrzejewski - Alebert Kuźmicz
9:0 (20:03) Siarzuk Jerasevic - Leonid Eremczuk
10:0 (20:21) Siarzuk Jerasevic - Hubert Bruggemann - Leonid Eremczuk
11:0 (21:47) Tomasz Pietrewicz - Jan Wardzyński
12:0 (22:31) Anton Valynets
13:0 (24:10) Przemysław Golański
13:0 (25:03) Jan Wardzyński - niewykorzystany rzut karny
14:0 (30:24) Jan Wardzyński
15:0 (36:31) Siarzuk Jerasevic - Jan Wardzyński - Leonid Eremczuk
16:0 (37:09) Leonid Eremczuk - Anton Valynets
17:0 (38:03) Juliusz Żebrowski - Ewa Rutkowska
18:0 (39:46) Jan Wardzyński - Adam Andrzejewski

Poprawiony: piątek, 22 grudnia 2023 10:09
 

czw

21

gru

2023

[GR. A] Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 4:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 21 grudnia 2023 08:59

[GR. A]  Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 4:6 (1:1, 3:3, 0:2)

1:0 (02:03) Marek Piotrowicz - Bartosz Duznikiewicz - Jakub Ryń
1:1 (13:34) Wojciech Stachowiak - Karol Palimeris - Konrad Kazimierczak
2:1 (21:49) Wiktor Soliński - Paweł Cebela - Oliwier Turos (Sm +1)
2:2 (23:24) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła - Michał Kłosiński
2:3 (24:44) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła
3:3 (24:57) Wiktor Soliński - Robert Maślak
4:3 (25:17) Robert Maślak - Wiktor Soliński - Bartosz Duznikiewicz
4:4 (27:59) Grzegorz Podborny - Bartłomiej Woźniak (Sm +1)
4:5 (33:57) Karol Przybyła - Piotr Lickiewicz
4:6 (38:15) Jan Szpucha - Bartłomiej Woźniak (Sm +1)

Poprawiony: czwartek, 21 grudnia 2023 09:25
 

śr

20

gru

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 3:9 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 20 grudnia 2023 09:22

[GR. A] Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 3:9 (3:3, 0:4, 0:2)

0:1 (00:56) Jonathan Kaczmarek - Leszek Drozd - Piotr Kocemba
0:2 (01:45) Damian Kamiński - Piotr Malicki
1:2 (06:19) Stanislau Rachytski - Alexey Kuznetsov
2:2 (07:24) Adam Wojcieszkiewicz - Krzysztof Myszkiewicz - Lukas Palenicek
3:2 (09:42) Alexey Kuznetsov - Hubert Worwa - Łukasz Kasperski
3:3 (13:23) Damian Kamiński (Sm -1)
3:4 (20:31) Piotr Kocemba
3:5 (22:05) Michał Okuniewski
3:6 (23:28) Jonathan Kaczmarek - Damian Kamiński
3:7 (24:02) Piotr Kocemba - Leszek Drozd - Tomasz Witkowski
3:8 (31:09) Damian Kamiński
3:9 (44:42) Damian Kamiński - Leszek Drozd (Sm +1)

 

czw

14

gru

2023

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 14 grudnia 2023 08:32

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:4 (2:0,2:1,2:3)

1:0 (02:31) Gleb Opanasyuk - Piotr Kocemba
2:0 (12:05) Jacek Tyczyński - Piotr Malicki - Michał Okuniewski
3:0 (22:56) Michał Żołnowski - Maciej Fojcik
4:0 (25:42) Piotr Malicki - Damian Kamiński - Jacek Tyczyński
4:1 (27:19) Kamil Oppeln-Bronikowski - Grzegorz Cytawa - Jakub Ryń
4:2 (33:54) Piotr Cytawa - Jakub Ryń
4:3 (34:53) Wiktor Soliński - Robert Maślak
5:3 (37:29) Jonathan Kaczmarek
6:3 (41:25) Piotr Kocemba - Dominik Kraszewski
6:4 (41:47) Jakub Ryń - Kamil-Oppeln Bronikowski

Poprawiony: czwartek, 14 grudnia 2023 09:09
 

śr

13

gru

2023

[GR. B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 1:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 13 grudnia 2023 08:23

[GR. B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

0:1 (05:50) Kasper Biegun - Jakub Krystecki - Piotr Leszczyński
1:1 (09:51) Wojciech Peta - Krzysztof Myszkiewicz
1:2 (15:51) Jakub Krystecki - Piotr Leszczyński
1:3 (25:39) Kamil Sinkiewicz
1:4 (31:06) Kamil Sinkiewicz - Bartosz Misiuta

 

wto

12

gru

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - Oliwa Hockey Team 7:6 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 12 grudnia 2023 09:03

[GR. A] Dragons Gdańsk - Oliwa Hockey Team 7:6 (1:1, 3:1, 2:4, k. 3:1)

0:1 (00:47) Radosław Tutaj - Mateusz Piaszczyński - Maciej Mindak
1:1 (10:30) Artur Kazimierczak
1:2 (15:52) Krzysztof Szot
2:2 (16:43) Damian Lipiński - Stanislau Rachytski (Sm +2)
3:2 (18:38) Maciej Mindak - Mateusz Piaszczyński
4:2 (22:17) Hubert Worwa - Stanislau Rachytski - Alexey Kuznetsov
4:3 (31:32) Jakub Munch - Błażej Marzec - Leszek Szczepkowski (Sm +1)
4:4 (33:53) Krzysztof Szot - Przemysław Gachowski
5:4 (42:25) Adam Wojcieszkiewicz - Lukas Palenicek
5:5 (43:14) Krzysztof Szot - Artur Kazimierczak (Sm +2)
6:5 (43:25) Jan Pawłowski (Sm -1)
6:6 (44:44) Jakub Munch - Mikołaj Ryśniak (Sm +2)

7:6 (45:00) Alexey Kuznetsov: Decydujący rzut karny

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 130

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

IMG_4973

Losowy zawodnik

Grizzlies Gdynia
Artur Czaiński
Artur Czaiński
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Jakub Krystecki (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Anton Valynets (GRZ)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela