Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

pią

08

gru

2023

[GR. A] Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team 2:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 08 grudnia 2023 09:28

[GR. A] Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

0:1 (04:52) Jakub Munch
1:1 (09:22) Kamil Pogorzelski - Kamil Oppeln-Bronikowski
1:2 (17:29) Andrzej Mielczarek
2:2 (19:03) Kamil Pogorzelski - Kamil Oppeln-Bronikowski - Bolesław Skokowski
2:3 (20:06) Krzysztof Szot - Jakub Munch (Sm +1)
2:4 (42:23) Paweł Grajewski - Bartłomiej Kułak - Jakub Munch

 

czw

07

gru

2023

[GR. B] Grizzlies Gdynia - Lider Hockey Team 5:6 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 07 grudnia 2023 10:35

[GR. B] Grizzlies Gdynia - Lider Hockey Team 5:6 (1:3, 2:1, 2:1, k. 2:3)

0:1 (01:32) Maciej Fojcik - Jan Pawłowski
0:2 (05:26) Jan Pawłowski - Krzysztof Myszkiewicz - Jarosław Sołdyk
0:3 (07:26) Piotr Gołoś - Jarosław Sołdyk
1:3 (10:02) Albert Kuźmicz - Rafał Kopczyński
2:3 (17:03) Siarzuk Jerasevic
3:3 (22:20 Hubert Bruggemann - Artur Czaiński
3:4 (23:48) Jarosław Sołdyk - Jan Pawłowski
4:4 (30:13) Jan Wardzyński
4:5 (30:30) Patryk Dolewski - Maciej Fojcik
5:5 (37:14) Jan Wardzyński - Artur Czaiński (Sm +1)

5:6 (45:00) Jan Pawłowski: Decydujący rzut karny

Poprawiony: czwartek, 07 grudnia 2023 10:46
 

śr

06

gru

2023

[GR. A] Mad Dogs Sopot - GKH Gdynia I 9:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 06 grudnia 2023 10:05

[GR. A] Mad Dogs Sopot - GKH Gdynia I (2:0, 4:1, 3:0)

1:0 (03:46) Damian Kamiński - Jacek Tyczyński
2:0 (06:42) Jacek Tyczyński
2:1 (17:29) Jan Andrzejewski
3:1 (22:29) Damian Kamiński - Tomasz Witkowski - Michał Okuniewski
4:1 (27:58) Damian Kamiński (rzut karny)
5:1 (28:30) Piotr Kocemba - Kamil Kamiński
6:1 (29:36) Jarosław Sołdyk - Leszek Drozd
7:1 (36:52) Damian Kamiński - Jacek Tyczyński - Kamil Kamiński
8:1 (42:24) Jonathan Kaczmarek (Sm +1)
9:1 (44:32) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski

Poprawiony: środa, 06 grudnia 2023 11:55
 

wto

05

gru

2023

[GR. B] GKH Gdynia II - Marvin's Fighters 4:0 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 05 grudnia 2023 09:11

[GR. B] GKH Gdynia II - Marvin's Fighters - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

1:0 (03:39) Piotr Leszczyński
2:0 (06:05) Ivan Milovidov - Kamil Sinkiewicz - Dariusz Gnerowicz
3:0 (28:09) Piotr Leszczyński
4:0 (41:11) Kamil Sinkiewicz - Kasper Biegun (Sm +1)

Poprawiony: wtorek, 05 grudnia 2023 09:35
 

pią

01

gru

2023

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Mad Dogs Sopot 1:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 01 grudnia 2023 08:46

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Mad Dogs Sopot 1:3 (0:1,1:1,0:1)

0:1 (07:22) Michał Okuniewski - Michał Żołnowski
1:1 (15:22) Aliaksei Bely
1:2 (22:16) Jonathan Kaczmarek - Grzegorz Suwała
1:3 (38:07) Maciej Wawrzeniak - Michał Żołnowski

 

czw

30

lis

2023

[GR. B] Grizzlies Gdynia - GKH Gdynia II 3:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 30 listopada 2023 08:22

[GR. B] Grizzlies Gdynia - GKH Gdynia II 3:5 (2:0, 1:2, 0:3)

1:0 (08:16) Hubert Bruggemann - Katarzyna Dłutowska (Sm +1)
2:0 (09:25) Artur Szulpin - Hubert Bruggemann - Anton Valynets (Sm +1)
2:1 (15:36) Jakub Krystecki - Piotr Leszczyński
3:1 (16:34) Siarzuk Jerasevic - Krzysztof Andrzejewski
3:2 (20:51) Maciej Poniewierka - Mikołaj Ołoś - Kamil Sinkiewicz
3:3 (30:56) Mikołaj Ołoś - Piotr Leszczyński
3:4 (36:51) Mikołaj Ołoś - Jakub Krystecki
3:5 (44:59) Jakub Krystecki (pusta bramka)

 

śr

29

lis

2023

[GR. A] GKH Gdynia I - Dragons Gdańsk 7:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 29 listopada 2023 07:54

[GR. A] GKH Gdynia I - Dragons Gdańsk 7:5 (3:1, 2:1, 2:3)

1:0 (08:11) Jan Andrzejewski - Karol Palimeris (Sm +2)
2:0 (08:27) Karol Przybyła - Dariusz Gnerowicz (Sm +1)
3:0 (13:22) Jan Andrzejewski (Sm -1)
3:1 (13:54) Jakub Wysocki (Sm +1)
3:2 (15:37) Adrian Wróbel - Mateusz Piaszczyński
4:2 (19:56) Piotr Lickiewicz - Piotr Grabowski
5:2 (27:15) Mateusz Barański - Wojciech Stachowiak - Jakub Krystecki
5:3 (32:23) Adam Wojcieszkiewicz - Paweł Dzięgiel (Sm -1)
5:4 (34:27) Alexey Kuznetsov - Jan Netzel
6:4 (37:43) Jan Andrzejewski - Piotr Lickiewicz - Piotr Grabowski (Sm +1)
7:4 (40:26) Karol Przybyła - Karol Palimeris - Mateusz Barański (Sm +1)
7:5 (44:59) Alexey Kuznetsov

 

pią

24

lis

2023

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 0:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 24 listopada 2023 07:03

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 0:6 (0:3, 0:3, 0:0)

0:1 (06:07) Patryk Dolewski - Mikołaj Bittner
0:2 (09:01) Michał Śmigielski - Maciej Fojcik
0:3 (12:35) Wojciech Peta - Michał Kulawiński - Wojciech Cieślak
0:4 (22:10) Patryk Dolewski - Krzystof Myszkiewicz - Robert Kamiński
0:5 (27:34) Krzysztof Myszkiewicz - Wojciech Cieślak
0:6 (28:11) Maciej Fojcik - Krzysztof Myszkiewicz - Jarosław Sołdyk

Poprawiony: piątek, 09 lutego 2024 09:05
 

śr

22

lis

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 0:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 22 listopada 2023 09:29

[GR. A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

0:1 (01:43) Kamil Pogorzelski - Wiktor Soliński
0:2 (15:26) Stanisław Cytawa - Kamil Oppeln-Bronikowski
0:3 (23:08) Grzegorz Cytawa (Sm +1)
0:4 (31:43) Kamil Pogorzelski
0:5 (41:25) Kamil Oppeln-Bronikowski - Marek Piotrowicz (Sm -1)

 

wto

21

lis

2023

[GR. A] Oliwa Hockey Team - GKH Gdynia I 4:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 21 listopada 2023 08:03

[GR. A] Oliwa Hockey Team - GKH Gdynia I 4:1 (1:0,2:1,1:0)

1:0 (12:52) Przemysław Gachowski
2:0 (21:09) Bely Aliaksei - Krzysztof Szot (Sm +1)
3:0 (24:11) Przemysław Gachowski - Jakub Munch
3:1 (29:05) Jan Andrzejewski - Grzegorz Głogowski
4:1 (38:42) Mikołaj Ryśniak - Andrzej Mielczarek (Sm +1)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 130

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

DSC07096

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Robert Maślak
Robert Maślak
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Jakub Krystecki (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Anton Valynets (GRZ)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela