Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

pią

27

paź

2023

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 4:2 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 27 października 2023 07:36

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

1:0 (02:29) Damian Kamiński - Michał Śmigielski
1:1 (06:27) Aliaksei Bely - Mikołaj Ryśniak
2:1 (08:56) Piotr Kocemba - Jacek Tyczyński (Sm +1)
2:2 (36:18) Tomasz Kuklis - Aliaksei Bely
3:2 (37:42) Piotr Kaczmarek - Jonathan Kaczmarek
4:2 (43:32) Jacek Tyczński - Tomasz Witkowski - Michał Okuniewski (pusta bramka)

Poprawiony: sobota, 28 października 2023 23:39
 

czw

26

paź

2023

[GR. B] Lider Hockey Team - Grizzlies Gdynia 0:2 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 26 października 2023 07:34

[GR. B] Lider Hockey Team - Grizzlies Gdynia 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

0:1 (31:56) Hubert Bruggemann (Sm -1)
0:2 (39:21) Siarzuk Jerasevic - Anton Valynets - Artur Szulpin

 

śr

25

paź

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - GKH Gdynia I 5:0 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 25 października 2023 07:44

[GR. B] Dragons Gdańsk - GKH Gdynia I 5:0 (walkower)

Poprawiony: piątek, 27 października 2023 07:36
 

wto

24

paź

2023

[GR. B] Marvin's Fighters - GKH Gdynia II 0:7 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 24 października 2023 08:13

[GR. B] Marvin's Fighters - GKH Gdynia II 0:7 (0:1, 0:4, 0:2)

0:1 (11:39) Jakub Krystecki - Paweł Zaborowski
0:2 (16:51) Dariusz Gnerowicz - Paweł Zaborowski
0:3 (24:39) Mikołaj Ołoś - Kasper Biegun
0:4 (26:12) Paweł Zaborowski - Piotr Leszczyński
0:5 (28:00) Bartosz Misiuta - Paweł Zaborowski - Jakub Krsytecki
0:6 (34:35) Mikołaj Ołoś - Alberto Chiumento
0:7 (44:54) Kamil Sinkiewicz - Tomasz Ustowski

 

pią

20

paź

2023

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 2:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 20 października 2023 08:04

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

0:1 (00:19) Krzysztof Myszkiewicz - Maciej Guzowski
0:2 (00:59) Patryk Dolewski - Krzysztof Myszkiewicz
1:2 (02:53) Marcin Zybert - Jakub Brzoska
1:3 (19:13) Mikołaj Bittner - Piotr Gołoś
2:3 (22:34) Robert Drozdowski - Bartłomiej Kułak
2:4 (26:53) Patryk Dolewski
2:5 (38:04) Jan Pawłowski - Maciej Guzowski

Poprawiony: piątek, 20 października 2023 23:08
 

czw

19

paź

2023

[GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 3:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 19 października 2023 06:48

[GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

0:1 (09:34) Leonid Eremczuk - Anton Valynets - Siarzuk Jerasevic
0:2 (10:33) Jan Wardzyński
0:3 (18:41) Ewa Rutkowska - Jan Wardzyński
1:3 (22:46) Paweł Zaborowski - Tomasz Ustowski - Michał Bochiński
2:3 (24:23) Jakub Krystecki - Paweł Zaborowski - Piotr Leszczyński (Sm +1)
2:4 (30:26) Leonid Eremczuk - Krzysztof Andrzejewski
2:5 (36:54) Anton Valynets - Siarzuk Jerasevic
3:5 (37:33) Jakub Krystecki - Paweł Zaborowski

 

śr

18

paź

2023

[GR. A] Goldwell Gdańsk - Dragons Gdańsk 3:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 18 października 2023 08:49

[GR. A]  Goldwell Gdańsk - Dragons Gdańsk 3:5 (0:1, 2:4, 1:0)

0:1 (12:03) Maciej Mindak - Paweł Dzięgiel
0:2 (19:27) Maciej Mindak
0:3 (22:47) Adrian Wróbel - Jan Pawłowski
1:3 (23:24) Wiktor Adamowicz (Sm +1)
1:4 (26:34) Mateusz Piaszczyński - Maciej Mindak
1:5 (26:42) Jan Pawłowski - Lukas Palenicek
2:5 (28:47) Wiktor Adamowicz - Wiktor Soliński
3:5 (44:06) Kamil Oppeln-Bronikowski - Marek Piotrowicz

Poprawiony: środa, 18 października 2023 08:55
 

wto

17

paź

2023

[GR. A] GKH Gdynia I - Oliwa Hockey Team 3:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 17 października 2023 09:50

[GR. A] GKH Gdynia I - Oliwa Hockey Team 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

1:0 (29:47) Michał Kłosiński - Wiktor Wilewski - Karol Przybyła
2:0 (31:54) Karol Palimeris - Michał Kłosiński - Karol Przybyła (Sm +1)
3:0 (32:59) Jan Andrzejewski - Karol Palimeris (Sm +2)
3:1 (42:32) Aliaksei Bely - Artur Kazimierczak

 

pią

13

paź

2023

[GR. B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 0:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 13 października 2023 08:47

[GR. B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 0:5 (walkower)

Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2023 09:09
 

czw

12

paź

2023

[GR. A] Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 8:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 12 października 2023 07:39

[GR. A]  Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 8:6 (2:0, 3:2, 3:4)

1:0 (04:29) Kamil Pogorzelski - Jarosław Skokowski
2:0 (09:03) Kamil Oppeln-Bronikowski - Wiktor Soliński - Marek Piotrowicz
2:1 (18:39) Piotr Lickiewicz - Michał Kłosiński (Sm -1)
3:1 (20:47) Wiktor Soliński
4:1 (27:02) Kamil Oppeln-Bronikowski - Wiktor Soliński
4:2 (27:49) Bartłomiej Woźniak - Karol Palimeris
5:2 (29:19) Wiktor Soliński
5:3 (32:28) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła
5:4 (34:51) Bartłomiej Woźniak - Wojciech Stachowiak (Sm +1)
6:4 (36:15) Kamil Oppeln-Bronikowski - Wiktor Soliński - Jakub Ryń (Sm +1)
6:5 (36:53) Mateusz Barański
6:6 (38:39) Michał Kłosiński
7:6 (44:06) Kamil Pogorzelski - Robert Maślak - Paweł Cebela (Sm +1)
8:6 (44:43) Kamil Oppeln-Bronikowski - Wiktor Soliński (pusta bramka)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

MED-GKH_41

Losowy zawodnik

GKH Gdynia
Grzegorz Głogowski
Grzegorz Głogowski
Obrońca

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Anton Valynets (GRZ)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela