Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

11

paź

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 3:11 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 11 października 2023 08:30

[GR. A] Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 3:11 (1:1, 2:5, 0:5)

0:1 (07:25) Jonathan Kaczmarek - Piotr Kaczmarek
1:1 (12:44) Alexey Kuznetsov - Stanislau Rachytski
1:2 (20:41) Damian Kamiński - Michał Okuniewski
1:3 (21:23) Krzysztof Suwała - Michał Żołnowski
1:4 (22:39) Tomasz Witkowski
1:5 (23:47) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
1:6 (26:14) Leszek Drozd - Marcin Okuniewski
2:6 (26:32) Alexey Kuznetsov - Hubert Worwa
3:6 (29:46) Huber Worwa (Sm +1)
3:7 (35:29) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
3:8 (37:00) Jonathan Kaczmarek
3:9 (38:43) Damian Kamiński - Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
3:10 (42:27) Jacek Tyczyński - Tomasz Witkowski - Michał Okuniewski
3:11 (44:38) Jonathan Kaczmarek - Marcin Okuniewski

Poprawiony: środa, 11 października 2023 08:48
 

czw

05

paź

2023

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 05 października 2023 06:58

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)

1:0 (06:41) Jacek Tyczyński - Rafał Klein
2:0 (09:47) Jacek Tyczyński - Damian Kamiński (Sm +1)
3:0 (16:39) Piotr Kocemba
4:0 (21:35) Piotr Kocemba
RK  (23:37) nie wykorzystany rzut karny MD - Jonathan Kaczmarek
4:1 (24:11) Stanisław Cytawa - Kamil Oppeln-Bronikowski
5:1 (28:35) Piotr Malicki (Sm -1)
5:2 (29:49) Kamil Oppeln-Bronikowski (Sm -1)
6:2 (43:43) Michał Okuniewski - Jacek Tyczyński - Damian Kamiński
6:3 (44:59) Kamil Oppeln-Bronikowski

Poprawiony: czwartek, 05 października 2023 10:57
 

śr

04

paź

2023

[GR. B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 4:0 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 04 października 2023 08:08

[GR. B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

1:0 (00:11) Krzysztof Myszkiewicz - Mikołaj Bittner - Patryk Dolewski
2:0 (25:48) Krzysztof Myszkiewicz - Artur Rembowicz
3:0 (27:28) Krzysztof Myszkiewicz - Mikołaj Bittner - Michał Śmigielski
4:0 (42:18) Piotr Malicki

 

wto

03

paź

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - Oliwa Hockey Team 0:9 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 03 października 2023 07:54

[GR. A] Dragons Gdańsk - Oliwa Hockey Team 0:9 (0:3, 0:3, 0:3)

0:1 (07:43) Alexey Bely - Mikołaj Ryśniak
0:2 (10:12) Artur Kazimierczak - Alexey Bely (Sm -1)
0:3 (13:15) Artur Kazimierczak - Mikołaj Ryśniak (Sm +1)
0:4 (18:48) Alexey Bely - Radosław Czerniewski
0:5 (21:11) Radosław Czerniewski - Mikołaj Ryśniak (Sm +1)
0:6 (29:32) Szymon Wróbel
0:7 (38:30) Szymon Wróbel - Alexey Bely
0:8 (41:25) Maksymilian Ananiew
0:9 (42:42) Artur Kazimierczak - Błażej Marzec

Poprawiony: wtorek, 03 października 2023 09:45
 

pon

02

paź

2023

PODSUMOWANIE SEZONU 2022/2023 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
poniedziałek, 02 października 2023 08:23
PODSUMOWANIE SEZONU 2022/2023 
Już dziś zaczynamy nowy sezon TLH, to już 18-ta edycja naszych rozgrywek.
Przed pierwszym gwizdkiem nadrobimy zaległości i przedstawimy klasyfikację końcową oraz wyróżnienia indywidualne po sezonie 2022/23.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRUPA A
1. GKH Gdynia
2. Mad Dogs Sopot
3. Dragons Gdańsk
4. Goldwell Gdańsk
5. Oliwa Hockey Team
GRUPA B
1. Lider Hockey Team
2. Grizzlies Gdynia
3. Marvin’s Fighters
4. GKH Gdynia II
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Wyróżnienia dla najlepszych zawodników Ligi TLH w sezonie 2022/2023 wybranych głosami drużyn:
MVP TLH Grupy A - Jan Andrzejewski i Kamil Bronikowski
MVP TLH Grupy B - Jakub Krystecki
Najlepszy Bramkarz TLH Grupy A - Karol Kabat
Najlepszy Bramkarz TLH Grupy B - Kamil Wojtoniak
Najlepszy Obrońca TLH Grupy A - Błażej Marzec
Najlepszy Obrońca TLH Grupy B - Błażej Marzec
Wyróżnienia dla najlepszych zawodników Ligi TLH w sezonie 2022/2023 wynikających ze statystyk:
Najlepszy Asystent TLH Grupy A – Karol Przybyła oraz Michał Kłosiński (21 asyst)
Najlepszy Asystent TLH Grupy B – Anton Valynets i Adam Andrzejewski (10 asyst)
Król Strzelców TLH Grupy A - Kamil Oppeln-Bronikowski (26 bramek)
Król Strzelców TLH Grupy B – Jan Wardzyński (19 bramek)
Najlepszy napastnik TLH (suma bramki+asysty) grupa B Adam Andrzejewski i Jan Wardzyński - Grizzlies Gdynia (28 punktów)
Najlepszy napastnik TLH (suma bramki+asysty) grupa A - Kamil Oppeln-Bronikowski (39 punktów)
Najlepsi strzelcy w swoich drużynach:
GRUPA B:
GKH Gdynia II - Jakub Krystecki 10
Marvins Fighters - Błażej Marzec 9
Grizzlies Gdynia - Jan Wardzyński 19
Lider Hockey Team - Dalewski Patryk 13
GRUPA A
Oliwa Hockey Team - Krzysztof Szot 15
Goldwell Gdańsk - Kamil Bronikowski 26
Dragons Gdańsk - Alexey Kuznetsov 14
Mad Dogs Sopot - Jonathan Kaczmarek 14
GKH Gdynia - Jan Andrzejewski 20
MVP w swoich drużynach:  
GRUPA B:
GKH Gdynia II - Adam Rozenberg
Marvins Fighters - Marcin Zybert
Grizzlies Gdynia - Adam Andrzejewski
Lider Hockey Team - Piotr Malicki
GRUPA A
Oliwa Hockey Team - Alexandr Strupiński
Goldwell Gdańsk - Bolesław Skokowski
Dragons Gdańsk - Radosław Kardasiński
Mad Dogs Sopot - Damian Kamiński
GKH Gdynia - Piotr Grabowski
 
W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym wiernym partnerom i sponsorom za wsparcie i pomoc przy organizacji całego seoznu !
W sezonie 23/24 w gronie partnerów TLH pozostają: GKS Stoczniowiec, Marszałek Województwa Pomorskiego ora Admikor.
 
A już dziś zapraszamy na pierwszy mecz sezonu TLH 2023-24.
godz 22:30 mała hala - Dragons Gdańsk - Oliwa Hockey Team.
Poprawiony: środa, 04 października 2023 16:47
 

sob

01

kwi

2023

[FINAŁ GR.A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 4:3 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
sobota, 01 kwietnia 2023 18:28

[FINAŁ GR. A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)

1:0 (12:21) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński
1:1 (14:17) Jacek Tyczyński - Michał Żołnowski - Piotr Kocemba
2:1 (18:11) Piotr Lickiewicz - Michał Kłosiński (Sm +1)
2:2 (24:50) Dominik Kraszewski - Jonathan Kaczmarek - Gleb Opanasyuk
2:3 (34:19) Damian Kamiński - Maciej Delebis - Grzegorz Suwała
3:3 (43:42) Karol Przybyła - Jan Andrzejewski - Wiktor Wilewski
4:3 (52:46) Karol Przybyła - Piotr Lickiewicz

GKH GKH GDYNIA I ZDOBYWACĄ ZŁOTEGO MEDALU TLH 2022/2023 GR. A !!! 

Poprawiony: sobota, 01 kwietnia 2023 18:38
 

pią

31

mar

2023

[3 MSC. GR.A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 4:3 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 31 marca 2023 07:14

[MECZ O 3 MSC. GR.A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 4:3 k. (2:2, 1:0, 0:1, k. 2-0) 

0:1 (04:56) Kamil Pogorzelski - Szymon Zgórski (Sm +1)
1:1 (11:18) Adrian Wróbel - Adam Wojcieszkiewicz (Sm -1)
2:1 (12:28) Marcin Lisek (Sm -1)
2:2 (14:30) Jarosław Skokowski - Piotr Cytawa
3:2 (23:01) Alexey Kuznetsov - Marcin Lisek
3:3 (30:44) Kamil Oppeln-Bronikowski - Stanisław Cytawa - Kamil Pogorzelski
3:3 (34:20) Dawid Kozłowski (niewykorzystany rzut karny)

4:3 (45:00) Decydujący rzut karny: Adam Wojcieszkiewicz

DRGDRAGONS GDAŃSK ZDOBYWCĄ BRĄZOWEGO MEDALU TLH 2022/2023 GR. A !!!

 

czw

23

mar

2023

!!! Zapraszamy na FINAŁ !!! Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 23 marca 2023 07:49

ttt_copy.jpg

Poprawiony: piątek, 31 marca 2023 08:09
 

śr

22

mar

2023

[1/2 PLAY-OFF] Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 0:5 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 22 marca 2023 09:28

[1/2 PLAY-OFF GR.A] Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 0:5 (0:1, 0:0, 0:4) 

0:1 (02:19) Maciej Wawrzeniak - Leszek Drozd - Dariusz Brucki (Sm -1)
0:2 (30:45) Piotr Kocemba
0:3 (31:22) Piotr Kocemba
0:4 (44:07) Piotr Kocemba - Jacek Tyczyński
0:5 (44:59) Michał Żołnowski (EN)

W serii do II wygranych: 2-0 dla Mad Dogs Sopot

MAD DOGS SOPOT AWANSUJE DO FINAŁU TLH 2022/2023 GR. A !!!

Poprawiony: środa, 22 marca 2023 09:56
 

wto

21

mar

2023

[1/2 PLAY-OFF] GKH Gdynia I - Goldwell Gdańsk 7:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 21 marca 2023 09:07

[1/2 PLAY-OFF GR.A] GKH Gdynia I - Goldwell Gdańsk 7:4 (2:0, 4:2, 1:2) 

1:0 (04:20) Jan Andrzejewski - Piotr Grabowski
2:0 (08:39) Patryk Majewski
3:0 (16:15) Piotr Lickiewicz - Karol Przybyła - Wiktor Wilewski (Sm +1)
4:0 (20:43) Konrad Kazimierczak - Mateusz Barański - Karol Palimeris
5:0 (20:49) Konrad Kazimierczak - Karol Palimeris
5:1 (23:00) Tomasz Piech - Kamil Oppeln-Bronikowski - Jarosław Skokowski
6:1 (24:29) Filip Bierla - Mateusz Barański - Michał Kłosiński
6:2 (27:09) Kamil Oppeln-Bronikowski - Anton Valynets
6:3 (42:41) Kamil Oppeln-Bronikowski - Grzegorz Cytawa
7:3 (43:12) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński
7:4 (44:06) Robert Maślak - Bolesław Skokowski - Jakub Ryń

W serii do II wygranych: 2-0 dla GKH Gdynia I

GKH GDYNIA I AWANSUJE DO FINAŁU TLH 2022/2023 GR. A !!!

Poprawiony: środa, 22 marca 2023 01:12
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

IMG_5664

Losowy zawodnik

GKH Gdynia
Marek Syldatk
Marek Syldatk
Bramkarz

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Damian Kamiński (SKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Anton Valynets (GRZ)   10
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela