Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

22

lis

2023

[GR. A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 0:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 22 listopada 2023 09:29

[GR. A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

0:1 (01:43) Kamil Pogorzelski - Wiktor Soliński
0:2 (15:26) Stanisław Cytawa - Kamil Oppeln-Bronikowski
0:3 (23:08) Grzegorz Cytawa (Sm +1)
0:4 (31:43) Kamil Pogorzelski
0:5 (41:25) Kamil Oppeln-Bronikowski - Marek Piotrowicz (Sm -1)

 

wto

21

lis

2023

[GR. A] Oliwa Hockey Team - GKH Gdynia I 4:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 21 listopada 2023 08:03

[GR. A] Oliwa Hockey Team - GKH Gdynia I 4:1 (1:0,2:1,1:0)

1:0 (12:52) Przemysław Gachowski
2:0 (21:09) Bely Aliaksei - Krzysztof Szot (Sm +1)
3:0 (24:11) Przemysław Gachowski - Jakub Munch
3:1 (29:05) Jan Andrzejewski - Grzegorz Głogowski
4:1 (38:42) Mikołaj Ryśniak - Andrzej Mielczarek (Sm +1)

 

pią

17

lis

2023

[GR. B] Marvin's Fighters - Grizzlies Gdynia 2:14 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 17 listopada 2023 08:50

[GR. B] Marvin's Fighters - Grizzlies Gdynia 2:14 (0:6, 2:5, 0:3)

0:1 (01:07) Adam Rutkowski
0:2 (08:53) Jan Wardzyński - Hubert Bruggemann (Sm +1)
0:3 (09:53) Siarzuk Jerasevic - Artur Szulipn
0:4 (10:08) Rafał Kopczyński
0:5 (11:07) Jan Wardzyński
0:6 (11:46) Juliusz Żebrowski - Anton Valynets
0:7 (15:52) Piotr Raszewski
0:8 (17:49) Krzysztof Andrzejewski
1:8 (19:20) Bartłomiej Tybura - Marek Winczewski - Marcin Zybert
1:9 (22:45) Jan Wardzyński
1:10 (24:04) Juliusz Żebrowski - Anton Valynets
1:11 (25:57) Artur Czaiński - Jan Wardzyński
2:11 (28:37) Jakub Brzoska - Robert Drozdowski
2:12 (33:54) Hubert Bruggemann
2:13 (35:22) Jan Wardzyński
2:14 (42:56) Adam Rutkowski

 

czw

16

lis

2023

[GR. A] GKH Gdynia I - Goldwell Gdańsk 1:8 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 16 listopada 2023 07:58

[GR. A] GKH Gdynia I - Goldwell Gdańsk 1:8 (0:0, 0:3, 1:5)

0:1 (16:35) Robert Maślak - Grzegorz Cytawa
0:2 (20:34) Stanisław Cytawa - Marek Piotrowicz
0:3 (26:42) Stanisław Cytawa
0:4 (33:35) Kamil Oppeln-Bronikowski - Grzegorz Cytawa - Oliwier Turos (Sm +1)
0:5 (33:56) Kamil Pogorzelski - Wiktor Adamowicz (Sm +1)
0:6 (35:08) Oliwier Turos - Stanisław Cytawa
0:7 (35:27) Wiktor Soliński - Witkor Adamowicz
0:8 (35:36) Wiktor Soliński
1:8 (35:49) Mariusz Maćkowiak - Karol Przybyła - Michał Kłosiński

 

śr

15

lis

2023

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 12:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 15 listopada 2023 09:02

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 12:1 (3:0, 6:0, 3:1)

1:0 (01:56) Jacek Tyczyński - Rafał Klein
2:0 (02:04) Damian Kamiński - Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
3:0 (06:00) Jonathan Kaczmarek - Dominik Kraszewski
4:0 (16:24) Dominik Kraszewski
5:0 (18:00) Damian Kamiński
6:0 (20:59) Michał Okuniewski (Sm -1)
7:0 (25:34) Damian Kamiński - Jacek Tyczyński
8:0 (26:14) Jonathan Kaczmarek - Marcin Okuniewski
9:0 (28:29) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
10:0 (35:19) Rafał Klein - Jarosław Sołdyk
11:0 (38:35) Jacek Tyczyński
11:1 (41:11) Hubert Worwa - Adrian Wróbel - Piotr Szumera
12:1 (43:18) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski - Kamil Kamiński (Sm +1)

Poprawiony: środa, 15 listopada 2023 09:09
 

czw

09

lis

2023

[GR. A] Goldwell Gdańsk - Mad Dogs Sopot 1:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 09 listopada 2023 09:11

[GR. A]  Goldwell Gdańsk - Mad Dogs Sopot 1:3 (0:0,1:2,0:1)

0:1 (15:38) Damian Kamiński - Michał Śmigielski
1:1 (21:55) Kamil Pogorzelski - Robert Maślak - Wiktor Soliński (Sm +1)
1:2 (25:30) Leszek Drozd (Sm +1)
1:3 (36:30) Grzegorz Suwała - Dominik Kraszewski - Kamil Kamiński

 

śr

08

lis

2023

[GR. B] GKH Gdynia II - Lider Hockey Team 1:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 08 listopada 2023 08:36

[GR. B] GKH Gdynia II - Lider Hockey Team 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

0:1 (15:56) Maciej Fojcik - Sołdyk Jartosław
0:2 (24:06) Jarosław Sołdyk - Mikołaj Bittner - Piotr Malicki
1:2 (33:25) Jakub Krystecki - Mykyta Petrushka
1:3 (38:28) Wojciech Peta - Krzysztof Myszkiewicz - Michał Kulawiński

Poprawiony: środa, 08 listopada 2023 08:54
 

wto

07

lis

2023

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk 9:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 07 listopada 2023 08:39

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk 9:4 (4:0,2:3,3:1)

1:0 (09:40) Jakub Munch - Radosław Czerniewski - Artur Kazimierczak (Sm +1)
2:0 (10:22) Przemysław Gachowski - Aliaksei Bely
3:0 (12:03) Artur Kazimierczak - Cyprian Szymko
4:0 (14:42) Aliaksei Bely
5:0 (23:53) Andrzej Mielczarek - Jakub Munch (Sm +1)
5:1 (24:51) Stanislau Rachytski - Adrian Wróbel
5:2 (28:40) Stanislau Rachytski - Alexey Kuznetsov (Sm -1)
6:2 (28:46) Krzysztof Szot - Przemysław Gachowski (Sm +1)
6:3 (29:51) Adam Wojcieszkiewicz - Jakub Wysocki
7:3 (31:15) Mikołaj Ryśniak - Aliaksandr Strupiński
7:4 (33:38) Adrian Wróbel - Alexey Kuznetsov
8:4 (34:55) Artur Kazimierczak
9:4 (40:05) Aliaksei Bely - Krzysztof Szot

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2023 22:12
 

czw

02

lis

2023

[GR. A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 3:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 02 listopada 2023 07:56

[GR. A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

0:1 (04:04) Jacek Tyczyński - Kamil Kamiński - Tomasz Witkowski
1:1 (04:30) Karol Przybyła - Michał Kłosiński - Paweł Zaborowski
1:2 (10:50) Jacek Tyczyński (Sm -1)
1:3 (23:45) Michał Śmigielski - Dominik Kraszewski
2:3 (25:29) Piotr Lickiewicz - Wiktor Wilewski
2:4 (27:32) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
2:5 (35:26) Maciej Wawrzeniak - Jacek Tyczyński
3:5 (37:13) Mateusz Barański - Karol Palimeris - Piotr Grabowski (Sm +1)
3:6 (41:13) Jacek Tyczyński (Sm -1)

Poprawiony: czwartek, 02 listopada 2023 08:02
 

wto

31

paź

2023

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 7:1 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 31 października 2023 10:40

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 7:1 (2:0, 1:0, 4:1)

1:0 (01:43) Maksymilian Ananiew - Krzysztof Szot - Błażej Marzec
2:0 (06:07) Aliaksei Bely
3:0 (28:20) Mikołaj Ryśniak - Błażej Marzec - Aliaksei Bely (Sm +1)
4:0 (35:03) Andrzej Mielczarek - Maksymilian Ananiew
5:0 (37:00) Przemysław Gachowski (Sm +1)
6:0 (39:21) Artur Kazimierczak - Masymilian Ananiew
7:0 (40:45) Przemysław Gachowski - Aliaksei Bely
7:1 (43:34) Kamil Oppeln-Bronikowski - Marek Piotrowicz (Sm -1)

Poprawiony: wtorek, 31 października 2023 10:51
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

DSC02186

Losowy zawodnik

Dragons Gdańsk
Dzmitry Mazok
Dzmitry Mazok
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Damian Kamiński (SKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Anton Valynets (GRZ)   10
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela