Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Marvins Fighters
0 : 7(0:2-0:4-0:1)
Lider Hockey Team

GKH Gdynia
4 : 6(2:2-1:2-1:2)
Oliwa Hockey Team

Najbliższe mecze

pon., 26 lut 2024 22:35 
GKH Gdynia 2
GKH Gdynia 2
: Grizzlies Gdynia
Grizzlies Gdynia
(Olivia, mała hala)
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 2024.01.17
TLH B 2023/2024
GKH Gdynia 2 - Grizzlies Gdynia   14:3
wt., 27 lut 2024 22:35 
Oliwa Hockey Team
Oliwa Hockey Team
: Goldwell Gdańsk
Goldwell Gdańsk
(Olivia, mała hala)
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 2024.01.25
TLH A 2023/2024
Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk   3:4
Trójmiejska Liga Hokeja

pią

17

lut

2023

[1/2 PLAY-OFF] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 2:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 17 lutego 2023 08:47

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Lider Hockey Team - GKH Gdynia II 2:4 (1:3, 0:1, 1:0) 

0:1 (04:20) Mikołaj Ołoś - Michał Bochiński
0:2 (09:58) Piotr Leszczyński - Adam Rozenberg
1:2 (10:59) Mikołaj Bittner - Patryk Dolewski - Piotr Malicki
1:3 (13:25) Dariusz Gnerowicz
1:4 (16:10) Maciej Poniewierka - Paweł Zaborowski - Mikołaj Ołoś
2:4 (32:36) Robert Kamiński - Patryk Dolewski - Mikołaj Bittner

Poprawiony: wtorek, 14 marca 2023 09:21
 

czw

16

lut

2023

[1/2 PLAY-OFF] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 3:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 16 lutego 2023 09:13

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Grizzlies Gdynia - Marvin's Fighters 3:4 (0:0, 3:2, 0:2) 

0:1 (15:38) Cyprian Szymko (Sm +1)
1:1 (16:19) Siarzuk Jerasevic
1:2 (20:19) Błażej Marzec - 
2:2 (29:49) Adam Andrzejewski - Krzysztof Andrzejewski
3:2 (29:58) Adam Andrzejewski
3:3 (33:39) Marek Winczewski
3:4 (34:46) Rafał Strojny - Cyprian Szymko

 

W serii do II wygranych: 1-0 dla Marvin's Fighters

Poprawiony: czwartek, 23 lutego 2023 08:54
 

śr

15

lut

2023

[GR.A] Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 6:7 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 15 lutego 2023 08:58

Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia I 6:7 (0:2, 1:1, 5:4)

0:1 (04:22) Piotr Grabowski
0:2 (08:32) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła
1:2 (20:12) Piotr Cytawa - Bolesław Skokowski - Robert Maślak
1:3 (29:19) Hannes Elfstrom - Korad Kazimierczak
1:4 (31:15) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński - Konrad Kazimierczak
2:4 (32:31) Kamil Oppeln-Bronikowski (Sm -1)
2:5 (35:22) Hannes Elfstrom
2:6 (36:50) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński
3:6 (37:43) Kamil Oppeln-Bronikowski - Piotr Cytawa
3:7 (38:50) Jakub Krystecki
4:7 (41:21) Kamil Oppeln-Bronikowski - Kamil Pogorzelski - Przemysław Spichalski
5:7 (44:17) Kamil Oppeln-Bronikowski - Grzegorz Cytawa (Sm +1)
6:7 (44:55) Kamil Oppeln-Bronikowski (rzut karny)

 

wto

14

lut

2023

[GR.A] Oliwa Hockey Team - Mad Dogs Sopot 1:7 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 14 lutego 2023 09:44

Oliwa Hockey Team - Mad Dogs Sopot 1:7 (0:2, 0:2, 1:3) 

0:1 (03:52) Jonathan Kaczmarek - Gleb Opanasyuk - Dariusz Brucki
0:2 (14:26) Dariusz Brucki (Sm +1)
0:3 (25:18) Michał Okuniewski - Damian Kamiński (Sm -1)
0:4 (28:11) Dominik Kraszewski
0:5 (33:10) Piotr Kocemba - Michał Okuniewski
0:6 (40:31) Jacek Tyczyński - Michał Śmigielski - Damian Kamiński
0:7 (41:04) Jonathan Kaczmarek - Marcin Okunieski - Jacek Tyczyński (Sm +1)
1:7 (41:59) Krzysztof Szot - Przemysław Gachowski

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2023 09:50
 

śr

08

lut

2023

[GR.A] Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:7 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 08 lutego 2023 09:48

Mad Dogs Sopot - Goldwell Gdańsk 6:7 k. (1:1, 4:3, 1:2, k. 0:3)

1:0 (12:08) Joanthan Kaczmarek - Gleb Opanasyuk
1:1 (12:36) Grzegorz Cytawa - Robert Maślak
1:2 (15:10) Jarosław Skokowski - Robert Maślak (Sm +1)
2:2 (17:35) Leszek Drozd
3:2 (18:54) Jacek Tyczyński - Michał Okuniewski
3:3 (21:56) Kamil Oppeln-Bronikowski - Jarosław Skokowski (Sm +1)
4:3 (23:55) Jonathan Kaczmarek
5:3 (25:27) Jarosław Sołdyk (Sm +1)
5:4 (26:28) Kamil Oppeln-Bronikowski - Marek Piotrowicz
5:5 (32:09) Kamil Oppeln-Bronikowski
5:6 (39:10) Kamil Oppeln-Bronikowski - Jakub Ryń
6:6 (40:20) Jonathan Kaczmarek - Dominik Kraszewski - Gleb Opanasyuk (Sm -1)


6:7 (45:00) Jarosław Skokowski - Decydujący rzut karny

Poprawiony: środa, 15 lutego 2023 08:52
 

wto

07

lut

2023

[GR.A] Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk 1:2 (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 07 lutego 2023 08:58

Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk 1:2 k. (0:0, 0:1, 1:0, k. 0:1) 

0:1 (15:29) Alexey Kuznetsov - Piotr Biały - Dzmitry
1:1 (35:03) Krzysztof Szot - Paweł Grajewski - Leszek Szczepkowski

1:2 (45:00) Dawid Kozłowski: Decydujący rzut karny

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2023 09:24
 

pią

03

lut

2023

[GR.A] Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 4:2 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 03 lutego 2023 09:36

Dragons Gdańsk - Goldwell Gdańsk 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) 

1:0 (10:23) Maciej Mindak - Damian Lipiński - Paweł Dzięgiel
2:0 (12:59) Adrian Wróbel - Maciej Mindak
2:1 (15:57) Kamil Oppeln-Bronikowski - Kamil Pogorzelski
2:2 (30:40) Kamil Oppeln-Bronikowski - Oliwier Turos
3:2 (44:13) Sergey Yurkevich
4:2 (44:59) Maciej Mindak

 

czw

02

lut

2023

KONIEC SEZONU ZASADNICZEGO GR. B Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 02 lutego 2023 10:06

TABELA GRUPY B PO SEZONIE ZASADNICZYM:

TLH B 

Pozycja   Drużyna Mecze W P Punkty Bramki Różn.
1 GRZ Grizzlies Gdynia 9 9 0 27 59:21 +38
2

LID

 Lider Hockey Team 9 4 5 12 33:39 -6
3

GKH

GKH Gdynia II 9 3 6 9 31:40 -9
4 MAR Marvins Fighters 9 2 7 6 22:44 -22


W fazie play-off (seria do II wygranych) zmierzą się następujące pary:

15.02 [środa] (1) GRIZZLIES GDYNIA - (4) MARVINS FIGHTERS

16.02 [czwartek] (2) LIDER HOCKEY TEAM - (3) GKH GDYNIA II

Rewanże tydzień później, a ewentualne III mecze na początku marca.

Mecz o III miejsce oraz wielki fnał zaplanowany jest w połowie marca.

Poprawiony: czwartek, 02 lutego 2023 10:49
 

czw

02

lut

2023

[GR.B] Marvin's Fighters - Grizzlies Gdynia 0:4 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 02 lutego 2023 10:01

Marvin's Fighters - Grizzlies Gdynia 0:4 (0:0, 0:4, 0:0) 

0:1 (17:54) Albert Kuźmicz - Anton Valynets
0:2 (27:28) Szymon Wróbel - Albert Kuźmicz - Krzysztof Andrzejewski
0:3 (29:01) Adam Andrzejewski - Rafał Kopczyński
0:4 (29:59) Przemysław Golański

 

śr

01

lut

2023

[GR.A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 2:3 Drukuj
TLH - Sezon 2022/2023
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 01 lutego 2023 08:24

GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) 

1:0 (09:50) Jan Andrzejewski
2:0 (10:05) Mateusz Barańśki - Karol Palimeris
2:1 (24:32) Michał Żołnowski - Michał Okuniewski
2:2 (29:54) Marcin Okuniewski - Grzegorz Suwała
2:3 (38:21) Piotr Kocemba - Marcin Okuniewski

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 129

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

med-gkh_14

Losowy zawodnik

Dragons Gdańsk
Paweł Dzięgiel
Paweł Dzięgiel
Napastnik

Logowanie



TLH news

 
Sezon zasadniczy TLH zakończony !
 
Zapraszamy na rundę play-off od 26.02 !!!
 
 
Zapraszamy na nasz profil
Facebook i Instagram !
 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   30
Damian Kamiński (SKH)   22
Aliaksei Bely (OHT)   21
Wiktor Soliński (GOL)   19
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Michał Okuniewski (SKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Michał Kłosiński (GKH)   15
Karol Przybyła (GKH)   14
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   18
Damian Kamiński (SKH)   17
Jan Andrzejewski (GKH)   16
Jonathan Kaczmarek (SKH)   13
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   13
Jacek Tyczyński (SKH)   12
Michał Kłosiński (GKH)   11
Wiktor Soliński (GOL)   10
Aliaksei Bely (OHT)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   22
Jakub Krystecki (GK2)   17
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   14
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   13
Mikołaj Ołoś (GK2)   11
Anton Valynets (GRZ)   11
Piotr Leszczyński (GK2)   11
Kamil Sinkiewicz (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   9
Jarosław Sołdyk (LID)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   14
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Mikołaj Ołoś (GK2)   9
Jakub Krystecki (GK2)   9
Patryk Dolewski (LID)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Anton Valynets (GRZ)   9
Jakub Krystecki (GK2)   8
Jan Wardzyński (GRZ)   8
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   7
Piotr Leszczyński (GK2)   7
Pełna tabela