Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

05

mar

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 4:3 k. (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 05 marca 2024 07:56

[1/2 PLAY-OFF GR.A] GKH Gdynia I Mad Dogs Sopot 4:3 k. (0:0, 1:0, 2:3, k. 2:0) 

1:0 (16:01) Michał Kłosiński
2:0 (31:03) Michał Kłosiński (Sm +1)
3:0 (33:37) Jan Andrzejewski (Sm +1)
3:1 (36:53) Damian Kamiński - Dominik Kraszewski
3:2 (38:54) Michał Okuniewski - Jacek Tyczyński
3:3 (42:16) Michał Okuniewski - Damian Kamiński

4:3 (45:00) Michał Kłosiński: Decydujący rzut karny

W serii do II wygranych: 2-0 dla GKH Gdynia I

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2024 12:06
 

pią

01

mar

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. A] Mad Dogs Sopot - GKH Gdynia I 3:4 k. (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 01 marca 2024 08:47

[1/2 PLAY-OFF GR.A] Mad Dogs Sopot - GKH Gdynia I 3:4 k. (0:1, 2:1, 1:1, k. 1:2) 

0:1 (06:52) Jan Andrzejewski - Karol Przybyła - Piotr Lickiewicz
0:2 (18:15) Mateusz Barański - Michał Kłosiński
1:2 (21:15) Piotr Kocemba - Michał Śmigielski - Jonathan Kaczmarek
2:2 (29:23) Michał Śmigielski - Michał Okuniewski - Dominik Kraszewski
2:3 (32:26) Michał Kłosiński - Karol Przybyła - Piotr Lickiewicz (Sm +1)
3:3 (38:46) Jonathan Kaczmarek - Piotr Kocemba (Sm +1)

3:4 (45:00) Michał Kłosiński: Decydujący rzut karny

W serii do II wygranych: 1-0 dla GKH Gdynia I

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2024 12:07
 

czw

29

lut

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. B] Lider Hockey Team - Marvin's Fighters 6:5 k. (po rzutach karnych) Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 29 lutego 2024 09:26

[1/2 PLAY-OFF GR.B] Lider Hockey Team - Marvin's Fighters 6:5 k. (1:3, 1:1, 3:1, k. 3:2) 

0:1 (03:28) Błażej Marzec (pusta bramka)
1:1 (04:50) Jarosław Sołdyk - Piotr Malicki
1:2 (08:51) Cyprian Szymko - Bartłomiej Kułak (Sm +1)
1:3 (13:03) Yury Gusev - Bartłomiej Kułak
2:3 (16:43) Jarosław Sołdyk - Marcin Kusiński - Robert Kamiński
3:3 (20:24) Jarosław Sołdyk
3:4 (23:23) Cyprian Szymko
4:4 (31:22) Robert Kamiński - Jarosław Sołdyk - Krzysztof Myszkiewicz
5:4 (31:37) Witold Kosiński - Wojciech Peta
5:5 (38:45) Robert Drozdowski

6:5 (45:00) Piotr Malicki: Decydujący rzut karny

W serii do II wygranych: 1-0 dla Lider Hockey Team

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2024 11:14
 

śr

28

lut

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 5:2 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 28 lutego 2024 09:58

[1/2 PLAY-OFF GR.A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) 

1:0 (15:55) Artur Kazimierczak - Aliaksei Bely - Krzysztof Szot (Sm +1)
1:1 (16:26) Kamil Pogorzelski - Wiktor Soliński - Robert Maślak
2:1 (24:07) Radosław Czerniewski - Mikołaj Ryśniak
3:1 (26:22) Radosław Czerniewski - Paweł Grajewski
3:2 (34:32) Kamil Oppeln-Bronikowski - Jarosław Skokowski - Grzegorz Cytawa (Sm +1)
4:2 (36:16) Paweł Grajewski - Przemysław Gachowski - Leszek Szczepkowski (Sm +1)
5:2 (44:23) Mikołaj Ryśniak - Marozau Saveli - Cyprian Szymko

W serii do II wygranych: 1-0 dla Oliwa Hockey Team

Poprawiony: środa, 28 lutego 2024 10:06
 

wto

27

lut

2024

[1/2 PLAY-OFF GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 5:2 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 27 lutego 2024 08:58

[1/2 PLAY-OFF GR.B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) 

1:0 (04:41) Krzysztof Graczyk - Jakub Krystecki - Maciej Poniewierka
2:0 (11:46) Piotr Leszczyński - Jakub Krystecki
2:1 (15:38) Adam Andrzejewski
3:1 (16:07) Maciej Poniewierka - Dariusz Gnerowicz
3:2 (20:53) Piotr Raszewski - Anton Valynets - Siarzuk Jerasevic (Sm +1)
4:2 (32:11) Dariusz Gnerowicz - Ivan Milovidov - Grzegorz Głogowski
5:2 (35:57) Jakub Krystecki - Piotr Leszczyński

W serii do II wygranych: 1-0 dla GKH Gdynia II

Poprawiony: wtorek, 27 lutego 2024 09:08
 

wto

13

lut

2024

TLH PLAY OFFS 2024 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 13 lutego 2024 11:01

play.jpg

Poprawiony: wtorek, 13 lutego 2024 11:02
 

pią

09

lut

2024

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 0:7 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 09 lutego 2024 09:00

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 0:7 (0:2, 0:4, 0:1)

0:1 (00:36) Krzysztof Myszkiewicz - Robert Kamiński
0:2 (06:00) Mikołaj Bittner (Sm +2)
0:3 (25:16) Patryk Dolewski
0:4 (26:03) Jacek Frydrychowicz - Robert Kamiński
0:5 (28:32) Jan Pawłowski - Wojciech Peta - Witold Kłosiński
0:6 (29:20) Jarosłw Sołdyk - Robert Kamiński
0:7 (40:57) Patryk Dolewski - Jarosław Sołdyk - Robert Kamiński (Sm -1)

 

wto

06

lut

2024

[GR. A] GKH Gdynia I - Oliwa Hockey Team 4:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 06 lutego 2024 08:45

[GR. A] GKH Gdynia I - Oliwa Hockey Team 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)

0:1 (03:39) Radosław Czerniewski - Szymon Wróbel (Sm +1)
1:1 (07:09) Karol Przybyła - Michał Kłosiński - Bartłomiej Wróbel
1:2 (09:41) Krzysztof Szot
2:2 (13:06) Bartłomiej Woźniak - Grzegorz Podborny - Jan Szpucha
2:3 (17:39) Artur Kazimierczak - Alex Bely
3:3 (20:42) Wojciech Stachowiak - Grzegorz Podborny
3:4 (25:13) Alex Bely
3:5 (30:17) Krzysztof Szot - Tomasz Kuklis - Alex Bely (Sm +1)
3:6 (31:41) Szymon Wróbel
4:6 (42:54) Karol Palimeris - Michał Kłosiński - Piotr Lickiewicz (Sm +2)

 

pią

26

sty

2024

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 3:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 26 stycznia 2024 08:40

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 3:4 (3:1, 0:2, 0:1)

1:0 (02:28) Cyprian Szymko - Przemysław Gachowski
1:1 (08:47) Robert Maślak - Kamil Pogorzelski
2:1 (10:42) Aliaksei Bely - Leszek Szczepkowski - Jakub Munch
3:1 (13:47) Jakub Munch - Aliaksei Bely (Sm +1)
3:2 (27:52) Bolesław Skokowski - Piotr Cytawa
3:3 (29:24) Wiktor Soliński - Robert Maślak
4:3 (35:18) Robert Maślak - Wiktor Soliński

 

czw

25

sty

2024

[GR. B] Lider Hockey Team - Grizzlies Gdynia 5:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 25 stycznia 2024 08:52

[GR. B] Lider Hockey Team - Grizzlies Gdynia 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)

1:0 (00:17) Patryk Dolewski - Wojciech Peta
1:1 (02:38) Tomasz Pietrewicz - Jan Wardzyński
2:1 (14:04) Krzysztof Myszkiewicz - Maciej Fojcik
3:1 (14:59) Jan Pawłowski - Michał Kulawiński
3:2 (24:45) Siarzuk Jerasevic - Jan Wardzyński (Sm +2)
4:2 (33:15) Michał Kulawiński - Michał Śmigielski
4:3 (38:41) Juliusz Żebrowski - Jan Wardzyński
5:3 (42:42) Wojciech Peta - Jacek Frydrychowicz - Michał Kulawiński

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 131

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

ML-IMG_0515

Losowy zawodnik

Mad Dogs Sopot
Damian Kamiński
Damian Kamiński
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Wiktor Soliński (GOL)   25
Damian Kamiński (SKH)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Anton Valynets (GRZ)   10
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela