Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Goldwell Gdańsk
7 : 1(3:0-0:1-4:0)
GKH Gdynia

Lider Hockey Team
4 : 7(1:3-1:3-2:1)
GKH Gdynia 2

Najbliższe mecze

Brak danych
TLH - Szukanie zaawansowane
Szukaj tylko:

Wyszukaj:

Znaleziono pozycji: 0.

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

AmatoSport....

Losowy zawodnik

GKH Gdynia
Mikołaj Ołoś
Mikołaj Ołoś
Napastnik

Logowanie



TLH news

GRATULACJE DLA GOLDWELL GDAŃSK ZA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA TLH 2023/2024

 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   34
Damian Kamiński (SKH)   25
Wiktor Soliński (GOL)   25
Michał Okuniewski (SKH)   24
Aliaksei Bely (OHT)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   22
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Jonathan Kaczmarek (SKH)   17
Karol Przybyła (GKH)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   20
Damian Kamiński (SKH)   18
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   16
Jacek Tyczyński (SKH)   14
Michał Kłosiński (GKH)   13
Aliaksei Bely (OHT)   12
Wiktor Soliński (GOL)   11
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   30
Jakub Krystecki (GK2)   23
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   18
Piotr Leszczyński (GK2)   17
Mikołaj Ołoś (GK2)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   15
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   14
Anton Valynets (GRZ)   13
Kamil Sinkiewicz (GK2)   12
Patryk Dolewski (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   21
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Mikołaj Ołoś (GK2)   10
Jakub Krystecki (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   10
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jakub Krystecki (GK2)   13
Anton Valynets (GRZ)   10
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   10
Piotr Leszczyński (GK2)   9
Jan Wardzyński (GRZ)   9
Pełna tabela