Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Ostatnie wyniki


Marvins Fighters
0 : 7(0:2-0:4-0:1)
Lider Hockey Team

GKH Gdynia
4 : 6(2:2-1:2-1:2)
Oliwa Hockey Team

Najbliższe mecze

pon., 26 lut 2024 22:35 
GKH Gdynia 2
GKH Gdynia 2
: Grizzlies Gdynia
Grizzlies Gdynia
(Olivia, mała hala)
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 2024.01.17
TLH B 2023/2024
GKH Gdynia 2 - Grizzlies Gdynia   14:3
wt., 27 lut 2024 22:35 
Oliwa Hockey Team
Oliwa Hockey Team
: Goldwell Gdańsk
Goldwell Gdańsk
(Olivia, mała hala)
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 2024.01.25
TLH A 2023/2024
Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk   3:4
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

13

lut

2024

TLH PLAY OFFS 2024 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 13 lutego 2024 11:01

play.jpg

Poprawiony: wtorek, 13 lutego 2024 11:02
 

pią

09

lut

2024

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 0:7 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 09 lutego 2024 09:00

[GR. B] Marvin's Fighters - Lider Hockey Team 0:7 (0:2, 0:4, 0:1)

0:1 (00:36) Krzysztof Myszkiewicz - Robert Kamiński
0:2 (06:00) Mikołaj Bittner (Sm +2)
0:3 (25:16) Patryk Dolewski
0:4 (26:03) Jacek Frydrychowicz - Robert Kamiński
0:5 (28:32) Jan Pawłowski - Wojciech Peta - Witold Kłosiński
0:6 (29:20) Jarosłw Sołdyk - Robert Kamiński
0:7 (40:57) Patryk Dolewski - Jarosław Sołdyk - Robert Kamiński (Sm -1)

 

wto

06

lut

2024

[GR. A] GKH Gdynia I - Oliwa Hockey Team 4:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 06 lutego 2024 08:45

[GR. A] GKH Gdynia I - Oliwa Hockey Team 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)

0:1 (03:39) Radosław Czerniewski - Szymon Wróbel (Sm +1)
1:1 (07:09) Karol Przybyła - Michał Kłosiński - Bartłomiej Wróbel
1:2 (09:41) Krzysztof Szot
2:2 (13:06) Bartłomiej Woźniak - Grzegorz Podborny - Jan Szpucha
2:3 (17:39) Artur Kazimierczak - Alex Bely
3:3 (20:42) Wojciech Stachowiak - Grzegorz Podborny
3:4 (25:13) Alex Bely
3:5 (30:17) Krzysztof Szot - Tomasz Kuklis - Alex Bely (Sm +1)
3:6 (31:41) Szymon Wróbel
4:6 (42:54) Karol Palimeris - Michał Kłosiński - Piotr Lickiewicz (Sm +2)

 

pią

26

sty

2024

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 3:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 26 stycznia 2024 08:40

[GR. A] Oliwa Hockey Team - Goldwell Gdańsk 3:4 (3:1, 0:2, 0:1)

1:0 (02:28) Cyprian Szymko - Przemysław Gachowski
1:1 (08:47) Robert Maślak - Kamil Pogorzelski
2:1 (10:42) Aliaksei Bely - Leszek Szczepkowski - Jakub Munch
3:1 (13:47) Jakub Munch - Aliaksei Bely (Sm +1)
3:2 (27:52) Bolesław Skokowski - Piotr Cytawa
3:3 (29:24) Wiktor Soliński - Robert Maślak
4:3 (35:18) Robert Maślak - Wiktor Soliński

 

czw

25

sty

2024

[GR. B] Lider Hockey Team - Grizzlies Gdynia 5:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 25 stycznia 2024 08:52

[GR. B] Lider Hockey Team - Grizzlies Gdynia 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)

1:0 (00:17) Patryk Dolewski - Wojciech Peta
1:1 (02:38) Tomasz Pietrewicz - Jan Wardzyński
2:1 (14:04) Krzysztof Myszkiewicz - Maciej Fojcik
3:1 (14:59) Jan Pawłowski - Michał Kulawiński
3:2 (24:45) Siarzuk Jerasevic - Jan Wardzyński (Sm +2)
4:2 (33:15) Michał Kulawiński - Michał Śmigielski
4:3 (38:41) Juliusz Żebrowski - Jan Wardzyński
5:3 (42:42) Wojciech Peta - Jacek Frydrychowicz - Michał Kulawiński

 

śr

24

sty

2024

[GR. A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 4:6 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 24 stycznia 2024 08:42

[GR. A] GKH Gdynia I - Mad Dogs Sopot 4:6 (1:1, 0:3, 3:2)

1:0 (00:30) Michał Kłosiński - Jan Andrzejewski
1:1 (03:36) Tomasz Witkowski - Jacek Tyczyński - Damian Kamiński
1:2 (20:10) Piotr Kocemba
1:3 (27:39) Michał Okuniewski - Jacek Tyczyński (Sm +1)
1:4 (28:16) Gleb Opanasyuk - Dominik Kraszewski
2:4 (30:53) Hannes Elfstrom
2:5 (33:25) Jacek Tyczyński (Sm -1)
3:5 (35:30) Mariusz Maćkowiak
3:6 (37:32) Jonathan Kaczmarek - Marcin Okuniewski
4:6 (39:36) Michał Kłosiński - Karol Przybyła

 

wto

23

sty

2024

[GR. A] Dragons Gdańsk - GKH Gdynia I 0:5 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
wtorek, 23 stycznia 2024 08:03

[GR. A] Dragons Gdańsk - GKH Gdynia I 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)

0:1 (21:26) Jan Andrzejewski - Piotr Lickiewicz - Karol Przybyła (Sm +1)
0:2 (25:10) Karol Palimeris - Piotr Grabowski - Mateusz Barański (Sm +1)
0:3 (27:10) Piotr Lickiewicz - Jan Andrzejewski
0:4 (32:16) Jan Andrzejewski - Michał Kłosiński
0:5 (40:03) Jan Andrzejewski - Filip Bierla - Michał Kłosiński

 

pią

19

sty

2024

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 7:2 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
piątek, 19 stycznia 2024 09:46

[GR. A] Mad Dogs Sopot - Oliwa Hockey Team 7:2 (2:0,1:1, 4:1)

1:0 (01:39) Jonathan Kaczmarek - Michał Żołnowski - Kamil Kamiński (Sm +1)
2:0 (11:18) Jarosław Sołdyk - Jacek Tyczyński - Michał Śmigielski
3:0 (25:17) Michał Żołnowski - Jonathan Kaczmarek
3:1 (25:35) Artur Kazimierczak - Aliaksei Bely
4:1 (33:22) Jarosław Sołdyk
4:2 (40:53) Andrzej Mielczarek - Tomasz Kuklis (Sm +1)
5:2 (42:12) Damian Kamiński - Marcin Okuniewski
6:2 (43:59) Damian Kamiński (pusta bramka)
7:2 (44:10) Jonathan Kaczmarek - Michał Śmigielski

 

czw

18

sty

2024

[GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 14:3 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
czwartek, 18 stycznia 2024 09:13

[GR. B] GKH Gdynia II - Grizzlies Gdynia 14:3 (5:0, 6:1, 3:2)

1:0 (06:01) Mikołaj Ołoś
2:0 (07:07) Piotr Leszczyński - Krzysztof Graczyk
3:0 (09:19) Mikołaj Ołoś - Jakub Krystecki - Grzegorz Głogowski
4:0 (09:28) Krzysztof Graczyk - Kamil Sinkiewicz
5:0 (10:15) Tomasz Ustowski - Ivan Milovidov
6:0 (16:00) Kamil Sinkiewicz - Krzysztof Graczyk
7:0 (17:14) Mikołaj Ołoś - Jakub Krystecki
8:0 (17:40) Piotr Leszczyński
8:1 (23:12) Jan Wardzyński
9:1 (24:04) Dariusz Gnerowicz (Sm +1)
10:1 (28:56) Krzysztof Graczyk - Kasper Biegun
11:1 (29:31) Mikołaj Ołoś - Piotr Leszczyński - Jakub Krystecki
12:1 (35:31) Grzegorz Głogowski
12:2 (37:01) Leonid Eremczuk - Anton Valynets (Sm +1)
13:2 (39:42) Ivan Milovidov (Sm +1)
13:3 (40:11) Leonid Eremczuk
14:3 (41:44) Ivan Milovidov - Tomasz Ustowski

 

śr

17

sty

2024

[GR. A] Goldwell Gdańsk - Dragons Gdańsk 5:4 Drukuj
TLH - Sezon 2023/2024
Wpisany przez Michał Okuniewski   
środa, 17 stycznia 2024 08:44

[GR. A]  Goldwell Gdańsk - Dragons Gdańsk 5:4 (1:0, 3:2, 1:2)

1:0 (03:46) Kamil Oppeln-Bronikowski - Oliwier Turos
1:1 (16:11) Adrian Wróbel - Maciej Mindak - Łukasz Kasperski
2:1 (16:22) Robert Maślak - Wiktor Soliński - Jakub Ryń
3:1 (23:47) Marek Piotrowicz - Grzegorz Cytawa - Stanisław Cytawa
4:1 (25:56) Piotr Cytawa
4:2 (29:22) Damian Lipiński - Hubert Worwa - Jan Pawłowski
4:3 (35:50) Hubert Worwa (rzut karny)
4:4 (36:51) Adam Wojcieszkiewicz - Damian Lipiński
5:4 (38:36) Wiktor Soliński - Wiktor Adamowicz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 129

Partner TLH

hes logo


Partner TLH

admikor logo


Patronat medialny

trojmiastopl logo


Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Losowe zdjęcie

IMG_8938

Losowy zawodnik

Marvins Fighters
Paweł Jacewicz
Paweł Jacewicz
Napastnik

Logowanie



TLH news

 
Sezon zasadniczy TLH zakończony !
 
Zapraszamy na rundę play-off od 26.02 !!!
 
 
Zapraszamy na nasz profil
Facebook i Instagram !
 

Jeśli chcesz rozpocząć z nami treningi lub dołączyć do rozgrywek, napisz do nas.

logo fb
logo mail
logo ig
logo yt
 

Ranking drużyn

TLH A

1 MAD Mad Dogs 36 pkt
2 OHT OHT* 16 pkt
3 GOL Goldwell 15 pkt
4 GKH GKH I 12 pkt
5 DRG Dragons 8 pkt

TLH B

1 LID Lider 20 pkt
2 GKH GKH II 18 pkt
3 GRZ Grizzlies 13 pkt
4 MAR Marvin's 3 pkt

Aktualizacja 09.02.2024 
Pełny ranking TLH

*OHT ukarane -3 pkt. za zaległości finansowe

 

A: TOP10 Kanadyjska

Jacek Tyczyński (SKH)   30
Damian Kamiński (SKH)   22
Aliaksei Bely (OHT)   21
Wiktor Soliński (GOL)   19
Jan Andrzejewski (GKH)   18
Michał Okuniewski (SKH)   18
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Michał Kłosiński (GKH)   15
Karol Przybyła (GKH)   14
Jonathan Kaczmarek (SKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Jacek Tyczyński (SKH)   18
Damian Kamiński (SKH)   17
Jan Andrzejewski (GKH)   16
Jonathan Kaczmarek (SKH)   13
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Michał Okuniewski (SKH)   13
Jacek Tyczyński (SKH)   12
Michał Kłosiński (GKH)   11
Wiktor Soliński (GOL)   10
Aliaksei Bely (OHT)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jan Wardzyński (GRZ)   22
Jakub Krystecki (GK2)   17
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   14
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   13
Mikołaj Ołoś (GK2)   11
Anton Valynets (GRZ)   11
Piotr Leszczyński (GK2)   11
Kamil Sinkiewicz (GK2)   10
Patryk Dolewski (LID)   9
Jarosław Sołdyk (LID)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jan Wardzyński (GRZ)   14
Siarzuk Jerasevic (GRZ)   11
Mikołaj Ołoś (GK2)   9
Jakub Krystecki (GK2)   9
Patryk Dolewski (LID)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Anton Valynets (GRZ)   9
Jakub Krystecki (GK2)   8
Jan Wardzyński (GRZ)   8
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   7
Piotr Leszczyński (GK2)   7
Pełna tabela